Sayfa 68/115 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 537 - 544 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Büyük potansiyeli olduğu zaman yeterince satışlarını artıramayan şirketmiz bu kriz döneminde artırmış....

karınıda iki kat artırmış....

çok enteresan bir hisse bu bizimkisi
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. 3 aylik bilancoda kriz etkisinin pek hissedilmeyecegini dusunmekteyim. 6 aylikta daha belirgin olacaktir. Gida sirketlerinin birçoğu icin kriz donemi olumsuz degil bilakis olumlu geciyor. Umarim krstl icin de böyle oluyordur
     Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Büyük potansiyeli olduğu zaman yeterince satışlarını artıramayan şirketmiz bu kriz döneminde artırmış....

karınıda iki kat artırmış....

çok enteresan bir hisse bu bizimkisi
    Yatırım tavsiyesi değildir

3. Kalan herkese bol kazançlar, zararı çıkardığımız gibi güzelde para kazandırdı. Bundan sonra kalmaya cesaret edemedim...

4. Demek hisseye twitter, telegram grupları girmeyince kağıt 3-5 kademede top çevirip duruyor. Hay senin gibi tahtacının.....YTD

5. günler sonrası nihayet 2.00 üzerinde kapattı.?
    gıda hisselerinde trenin enarka vagonu gibi ..?
    https://invst.ly/r42sa

destek noktasından dönüş olmuş..?
    Son düzenleme : sulzer; 12-06-2020 saat: 21:37.
    ZIR-DELİ Y.T.D

aylık

günlerce tahtayi izledim alıcı satıcı farkı sürekli alıcı lehine ama 2.27 yi hacimli gecemiyor. 2.27 yi geçse 2.47 ye uzanır hızlıca.

8. Sirketimiz yeniden A101 ve Nim mağazalarına soğuk çay üretmeye başlamış...

Bugün Kristal uretimi A101 markalı 2,5 litrelik soğuk çayı A101 ' de , 1 litrelik bin markali soğuk çayı da Bim de rastladım. Yaklaşık 18.000 markete üretim yapmak büyük olay. Bilançoya yansıması mutlaka olacaktır

Sayfa 68/115 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •