Sayfa 36/116 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 281 - 288 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

yeni başlıyor bence korkanları toplar gider

2.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    yeni başlıyor bence korkanları toplar gider
    keşke dediğin gibi yapsa da millet kazansa spek bilir işini.dökmeden götürmez..yukarıdan verirler kucağa .aşağıya basıp süründürür.kristal hep bunu yapar..bir de 12 aylık bilanço zarar yazarsa 1 lerde soluğu alır ..bi kaç yıl 1 lerde süründür tekrar 1,90-2 ye falan çıkartırlar ..hep sövüşleme senedi olmuştur...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

krstl.pdf

Bende 1.58 2700 var o nedenle rahatım yanlış anlaşılmasın herkesin risk düzeyi farklı hedefim 78 e vermek buralardan vermeyeceğim. Zaten çok az almam vermem.

4. Tahminim odur ki ihlas gz deki grb buraya dadandı... Kayseri li ve Giresun lu..

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kap a bildirim yapilcakti hala yapilmadi.sanirim buyuk bomba patlayacak.bilgisi olan var mi

6.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Kap a bildirim yapilcakti hala yapilmadi.sanirim buyuk bomba patlayacak.bilgisi olan var mi
    Büyük bomba nedir acar misin ?

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kap a yapiacak bildirim buyuk bomba ola bilir.bununkokusu ciktiktan sona krstl sert yukselisler yapti.ilk etapta pinar suyun.alimiyla ilgilidir diye dusundum.ama.bu kadar yukselis icin pinar su yun kalibresi yetmez.satis ya da ortaklik haberi gelirse 2 tavan yapariz.ama ne oldugu hakkinda bir fikrim olmadigindan kulagi delik ortaklrimiza soruyorum.duyan bilen var mi?

8.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Kap a yapiacak bildirim buyuk bomba ola bilir.bununkokusu ciktiktan sona krstl sert yukselisler yapti.ilk etapta pinar suyun.alimiyla ilgilidir diye dusundum.ama.bu kadar yukselis icin pinar su yun kalibresi yetmez.satis ya da ortaklik haberi gelirse 2 tavan yapariz.ama ne oldugu hakkinda bir fikrim olmadigindan kulagi delik ortaklrimiza soruyorum.duyan bilen var mi?
    Bu kadar bomba haber olsa ne sana gelir ne bana ne de bu foruma...
    Bu tarz hareketlerden bu forumda kaçınalım lütfen.

Sayfa 36/116 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •