Sayfa 45/116 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 353 - 360 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Sülzer abi sessiz kalma rica ediyorum korkuyoruz buralarda sensiz ...

2.  Alıntı Originally Posted by gunaydin Yazıyı Oku
    Sülzer abi sessiz kalma rica ediyorum korkuyoruz buralarda sensiz ...
    KAPANIŞ:1.90
    A.O: 1.85...
    Y....: 1.97
    D....:1.71
    İŞLEM ADET: 254.416.174
    işlem hacmi korkutyor banka hisseleri bile yanına yanaşamamış..?
    tahminim yola devam diye düşünüyorum : Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/pl5xy

yeşil çizgi üzerindeki hareketler destekler resimde öyle diyor flama iyice daralmış:
    ne düşündüysek dogru düşünmüşüz 1.72 üzerini işaretlemişiz..
    %11 +
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. hissede bir haber yatıyor. aslında harekete değil habere gelmiştim. ama harekete döndü. o haber ÇAY ile ilgili ortaklık veya satın alma şeklinde. sizlerde bu buna benzer bir hikaye duyumunuz oldumu? bugun bu hisseye girdim ama dedim ya harekete grafiğe değil habere geldim hareket oldu!
    saygılarımla

5. yılllardır takip ettiğim bir hissedir bu bilenler bilir......

bir gün tavan çeker , ertesi günde çekebilir tabanda olabilir nedensiz şekilde.....

Onun için çok umutlu ya da umutsuz değilim..... orta ve uzun vadeli düşünmek lazım....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by YTD Yazıyı Oku
    hissede bir haber yatıyor. aslında harekete değil habere gelmiştim. ama harekete döndü. o haber ÇAY ile ilgili ortaklık veya satın alma şeklinde. sizlerde bu buna benzer bir hikaye duyumunuz oldumu? bugun bu hisseye girdim ama dedim ya harekete grafiğe değil habere geldim hareket oldu!
    saygılarımla
    ÇAYKUR varlık fonunda oldugundan olmaz şayet özeleştirme adında satılırsa alanlar KRSTL ile ortak,da olur satında alır nede olsa yenilenmiş kurulu 4 fabrika ..yeniden yapmak istesen maliyeti çok daha yüksek çıkar birde marmara bölgesinde oluşu ayrı bir özellik..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    yılllardır takip ettiğim bir hissedir bu bilenler bilir......

bir gün tavan çeker , ertesi günde çekebilir tabanda olabilir nedensiz şekilde.....

Onun için çok umutlu ya da umutsuz değilim..... orta ve uzun vadeli düşünmek lazım....
    bi yukarı bi aşağı ,
    ne olacağını kimse bilemez bu hissede.....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Kimsecikler kalmamış,krstl dinlenme dönemine girdi.Ben dinlenme dönemi bitince 1.85-2.25-2.65-290 yapacaktır.Beklentim o doğrultuda.SAYGILAR SEVGİLER.
    BİRİNCİ HEDEF DEKİ FİYATTAN YANİİ 1.85 DE GÜÇLÜ BİR DESTEK GÖSTERİYOR.ORAYI AŞŞAĞI KIRMADIK ÇA HİSSE DE PEK BİR SORUN GÖRÜNMÜYOR.Beni sadece sabah ki çıkışın 1.96 dan dönmesi panikletti nitekim dün 1.97 gördüğü için en azından 1.97 yi görmesini beklerdim. ÖĞLEDEN SONRA BİR DENEME YAPARSA TEKRAR 1.97 DENEMESİNİ UMUYORUM.KRSTL VE BİZİM İSTİKBALİMİZ İÇİN.
    SAYGILAR SEVGİLER

Sayfa 45/116 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •