Sayfa 129/241 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 1925 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: VIOP Spekülasyonu

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    High Voltage kolay gelsin hayırlı kazançlar
    Grafik üzerinde meramımı anlatmaya çalıştım henüz acemi bi çizimciyin inşaallah hoş görürsünüz ...

Gerçekten bir dönüş başlayacak ise iş görür, direnç olur.

Olay gerçekleştikten sonra ''Bak iki tepeyi birleştirdim ve endeksin direnci oldu'' diyebilirsin.

Olay gerçekleşmezse zaten bir şey diyemezsin.

Olaya doğru bir strateji ile yaklaşmak lazım, yoksa böyle ayrıntılarda sürekli boğulmak var.

''Benim stratejim şudur, ben şuna bakarım, şunu da dikkate alırım'' şeklinde basit düşünmek lazım.

Kafan çok dolu olacak, fakat basit düşüneceksin.

İşin gerisini şansa bırakacaksın. Her zaman bilinçli şans payı bırakırsan o şans büyük bir ihtimalle sana çalışacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    Olaya doğru bir strateji ile yaklaşmak lazım,
    .
    SİZİN DE BELİRTTİĞİNİZ GİBİ doğru bir strateji için kafamızın karışık olmaması keşke demeden kararlı işi öğrenip çözüme ulaşmadan işim zor.

3. 500 - 600 Puanlık yatay bir bant içerisinde seyretmekteyiz. 150.000 seviyesi profesyonel ve dikkatli yatırımcının satış yaptığı yer oldu.

Bundan sonra amatörler erken alış yapacaklardır, profesyonel yatırımcı ise bekleyecek ve gözlem yapacak; hesaplı alış yapacak. En azından trendin tekrar yukarıya döndüğünü görmek isteyecektir.

Amatör kazanırsa ancak şansa kazanacak, tesadüfler rol oynayacak.

Ancak amatör çok konuşacak, çok laf üretecektir.

4. Trend aşağıya doğru olduğundan durum terse dönene kadar diplere alış yazmak son derece tehlikelidir.

Bu trenin önüne atlamak gibi bir şey, intihar denemesi olur.

Piyasa tamamen ayıların elinde bulunuyor. Boğa hareketleri geçici olabilir.

5. Ani bir ayı saldırısında piyasanın hedefi 144.500 olacaktır. Bu nedenle 147.500 desteğine pasife alış yazmak tehlikelidir.

Bunu soranlar var.

Piyasa 150.000 üzerine çıkamadıkça problemler devam edebilir.

150.000 Üzerine çıkış konusunda görüş birliği yok. Bunu piyasanın hareketlerinden gözlemliyorum. Benim en temel dayanağım budur.

6. 148.650 Seviyesinde yeni bir SAT sinyali aldık. Bu sinyalin başarı durumunu takip edeceğim.

Önceki üç sinyal ardından güçlü satış göremedik.

7. ENERJİ SA halka açılıyormuş. 7.50 TL fiyat göstermişler.

Kağıt piyasada 2.00 TL fiyata gerilerse alırım.

AKBANK 12.00 TL fiyata halka açılmış ve altı at sonra 3.00 TL fiyata düşmüştü.

Adamlar 12.00 den halka satıp 3.00 den topladılar.

8.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    148.650 Seviyesinde yeni bir SAT sinyali aldık. Bu sinyalin başarı durumunu takip edeceğim.

Önceki üç sinyal ardından güçlü satış göremedik.
    Hocam hayırlı akşamlar.
    pala strateji değiştir di heralde ama sizin maşallah i niz var
    mümkün değil sizin haberiniz olmadan yapamıyor sizden öğrenecek cok bilgiler alırız diye umut ediyorum.

Sayfa 129/241 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •