Sayfa 6/241 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1925 madde; 41 - 48 arası.

Konu: VIOP Spekülasyonu

1. 111.250 tekrar alış seviyesi, ancak alış gelemez ise 111.750 aşağıda teorik hedef seviye olur.

Yukarıya harekete fazla güvenemiyorum, uzun sürmeyebilir.

2. 112.000 Seviyesinde düşüşe dair görüş birliği kayboldu.

Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    112.000 Seviyesinde düşüşe dair görüş birliği kayboldu.
    Paskalya tatilinden dolayı dışarısı kapalı
    birde refarandum sonuçlarının tam da nasıl bir spekulasyona neden olmayacağını RİSK almayanları düşünürsek zor 3 gün olabilir mi ?

4. 112.000 Seviyesinde destek gördük, fakat boğaların ateşli olmaması can sıkıcı.

5.  Alıntı Originally Posted by citiwan Yazıyı Oku
    Paskalya tatilinden dolayı dışarısı kapalı
    birde refarandum sonuçlarının tam da nasıl bir spekulasyona neden olmayacağını RİSK almayanları düşünürsek zor 3 gün olabilir mi ?
    Zor olmayan bir gün yok zaten, sayın citiwan.

Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    Zor olmayan bir gün yok zaten, sayın citiwan.
    Bizdeki endişerin azalmasının tek geçerli sebebi ni bulmamız şar öğrenmeli dafha fazla teknik öğrenilmeli ...!

yohsam kafamızda bin tilkilik acaba ?
    bıyıklı, bıyıksız tüm yabancı yatırımcılar büyük umutlarla girdikleri Türkiye piyasasından çıkma derdine düşebileceği endişeşi ?.
    borsa terimleriyle Vücudumuz bana karşı kısa pozisyon aldığı yönde belirtiler var gibi bin bir türlü düşünceye sahip olacağız.

7. 112.250 Seviyesine düzeltme bekliyorum, ancak çok nazlanıyor boğalar, kayıtsız kalıyorlar.

Ayıların gücü tükendi, ama boğalar isteksiz.

8. 111.900 Seviyesinden AL sinyali geldi. Geldi de arkası gelmiyor, boğalar gerisini getiremiyor, çok kayıtsızlar.

Sayfa 6/241 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •