Sayfa 12/89 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Derasi gedik degil meksa yaptı.....ytd
    Doğru haklısınız. Şimdi hatırladım meksaydı evet. Çok özür diliyorum yanlış mesaj için. Gedik le maceram olmadı bu yüzden yorum yapamam.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

2. İşlem görmeye ne zaman başlıyor ? Bilen var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    İşlem görmeye ne zaman başlıyor ? Bilen var mı?
    borsa her gün yükseliyor...bizim paracıklar bir haftadır neden bekletiliyor...bizim paraların gecelik faizini yiyorlar...
    bu hisseyi almak için sattığım hisse şuana kadar %12 yukarı gitti...

bizim paralar tüyü yolunmuş tavuğa döndü..
    Son düzenleme : emektar; 02-12-2019 saat: 22:35.

4. Şirketin faaliyet alanı modern, teknoloji çağının temelleri. Gelişme alanları. Kamu yatırımına bağlı. Kamu tasarruf tedbirleri sebebiyle bu alanlara yatırım kısıtlı olabilir. Ayrıca son yıllarda faaliyet karı düşük gözüküyor. Çok emin olamadım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

https://www.papillon.ru/eng/14/

şirketin hakim rus ortağı Papillon AO ! bu sirketin kendi orijinal sitesi incelendiginde aslinda sirket faaliyetlerinin sadece kamusal bir yatirima bagli olmadigi, ozel sektor ile de yogun bir calisma programi yurutulebilecegi konusunda bize bir fikir veriyor.

ancak gunumuz dunyasinda kamusal duzenin korunmasina yonelik yeniden bir yorumlamanin yapildigi dusunulurse (is yapmasi anlaminda) illa Turkiye icin dusunmenin de bir anlami yok. bircok ulkede bircok is baglantisi yapabilir, cok enteresan islere imza atabilir diye dusunuyorum.

spesifik ve gelisime cok musait bir alani var cunku. yogun ar-ge ve yuksek brut karlilikla calisan sektor. bence bist icinde cok farkli bir hareket alani bulacaktir diye dusunuyorum.

bir fikir benimki, bakip gorecegiz

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    https://www.papillon.ru/eng/14/

şirketin hakim rus ortağı Papillon AO ! bu sirketin kendi orijinal sitesi incelendiginde aslinda sirket faaliyetlerinin sadece kamusal bir yatirima bagli olmadigi, ozel sektor ile de yogun bir calisma programi yurutulebilecegi konusunda bize bir fikir veriyor.

ancak gunumuz dunyasinda kamusal duzenin korunmasina yonelik yeniden bir yorumlamanin yapildigi dusunulurse (is yapmasi anlaminda) illa Turkiye icin dusunmenin de bir anlami yok. bircok ulkede bircok is baglantisi yapabilir, cok enteresan islere imza atabilir diye dusunuyorum.

spesifik ve gelisime cok musait bir alani var cunku. yogun ar-ge ve yuksek brut karlilikla calisan sektor. bence bist icinde cok farkli bir hareket alani bulacaktir diye dusunuyorum.

bir fikir benimki, bakip gorecegiz

yatırım tavsiyesi degildir
    Cuma günü işleme açılacak diye biliyorum
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Fiyat İstikrarı: Payların BİAŞâ€™da işlem görmeye başlamasından itibaren 30 gün süre ile yapılması
    planlanmaktadır

buda iyi aldığımız fiyatın altına indirmezler anladığım....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Papilon Savunma, 6 Aralık 2019 tarihinde Borsa İstanbul’da düzenlenecek olan gong töreni ile işlem görmeye başlayacak.
    Yatırımcıların yoğun ilgisiyle Gedik Yatırım liderliğinde başarılı bir halka arz gerçekleştiren biyometrik güvenlik sistemleri şirketi Papilon Savunma, Borsa İstanbul’da işlem görmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk biyometrik sistem üreticisi Papilon Savunma, 6 Aralık 2019 tarihinde Borsa İstanbul’da düzenlenecek olan gong töreni ile işlem görmeye başlayacak.

Papilon Savunma Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kerimoğlu, Papilon Savunma Teknik Üst Lideri Banu Altay, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Topaç, Gedik Yatırım CEO’su Onur Topaç, Gedik Yatırım Genel Müdürü Metin Ayışık, Borsa İstanbul yöneticileri ve Sermaye Piyasası Kurulu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan tören saat 09.40'ta başlayacak.

Sayfa 12/89 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •