Sayfa 25/89 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 193 - 200 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. Açılışta 26 milyon lot alıcı varmış 480 bin lot işlem görmüş p yeside büyük ihtimal 700-900 bin arası işlem görür ve en az 8 milyon alış gönderilir toplamda 7,5 milyon lot olan hissede sizce tavan ne zaman çözülür

2. Söartın 350 yüzde olarak yükseldiği ortamda

14.400.000 lot alici ile kapadi ve islem belli !!! alicilarda zaten 3-4 araci kurum.

muhtelen istahli acilacaktir 6.33 de 4-5 milyon alici ile acilir. tavanin bozulacagini sanmiyorum.

yatırım tavsiyesi degildir

4. İlk açılışta 26 milyondu benim gibi gelmeyeceğini anlayanlar sildi p tesi gene ilk açılış en az 8 milyon olur

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    14.400.000 lot alici ile kapadi ve islem belli !!! alicilarda zaten 3-4 araci kurum.

muhtelen istahli acilacaktir 6.33 de 4-5 milyon alici ile acilir. tavanin bozulacagini sanmiyorum.

yatırım tavsiyesi degildir
    Aynı fikirdeyim, güdümsüz smart 1 ayda 4 kat gittiyse borçsuz harçsız papilon, kasasına halka arzdan giren büyük mebla ile en az 1 tavan daha çekecektir diye düşünüyorum.

6. Öyle veya böyle tavan tavan veya yavaş yavaş benim için hedef 25 çünkü borsada alınacak kağıt kalmadı

Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Öyle veya böyle tavan tavan veya yavaş yavaş benim için hedef 25 çünkü borsada alınacak kağıt kalmadı
    Çok attın, genelde kamuya çalışıyor. Araştır bakalım şirketin işleri nasıl, cirosu ne durumda. Kamuya çalışan bilişim sektörü zor durumda. Smart ta yaşanan burada da yaşanacak. Paraya ihtiyaçları vardı, halka açıldılar.

8. Halka arzda kimse yoktu.
    4,40 yüksek fiyat diyenler vardı.
    Ne oldu tavanı görünce bir sürü müdavim oldu.

Sayfa 25/89 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •