Sayfa 4/89 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 25 - 32 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kafamda ki tek soru satışlar bu sene neden bu kadar cortlamış?

https://www.bloomberght.com/papilon-...acagiz-2239018
    sn. maharaj bu konuya ustte deginmistik bu konuda kesinlikle haklisiniz.

neden ?

bununla birlikte muazzam bir is sahasi var ! kamu guvenligi disinda farkli denemeler veya atraksyonlara acik gorunuyor. bistte cok farkli bir algi yaratabilir

yatırım tavsiyesi degildir

i
     Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Şirketin borcu yokmuş. Kredi kullanmamışlar. Buraya kadar olumlu ama bugün halka arzın ilk günü olması dolayısıyla tamamlanmaması yeterince talep gelmediği yorumunu yapabiliriz.talep gelseydi bugün bu ış biterdi.yada algı operasyonu var..terasta yaptıkları gibi....yrd
    iyi ama once talep toplanacak sonra tabana yayilmayacakmi.

2 gun kabataslak toplam 6 saat talep toplanacak , sonra aritmetik dagitim yapilacak.

bu acidan sizin bakis aciniz epey yalnis bence. toplamda 1 milyon lot alis girende 10 bin lot alis girende ayni miktarda hisse alacak.

oransal dagitim degil, aritmetik dagilim yapilacak.

algilik bir durum yok

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    galip nasil bir hava olusturdu ise herkese herseye aga kavrami ile bakmaya basladik

belli ki galibin kagitlari ile fazla istigal etmissin limoncu

sizi sanirim deras topiginden hatirliyorum. yaptigi is sadece oldukca ilginc bistte bir benzerini goremedigim icin ilgimi cekti ! bu kadar beklenti falan yok.. halka arza katilacagim sadece bu !!?

cok uzun yillar oldu bir halka arzdan hisse almamistim

Derasta iyi sayılabilecek bir kar ettim. Objektif paylaşım yapınca birileri saydırmaya başlayınca anlıyorum hissenin gideceğini

Galibin hisselerini de az çok bilirim. Ben ağa tabirini kibar feyzoyu seyrederken kullanmıştım ama neyse. Galip dayı derim nedense. Hisse netteki takip ettiğim biri sürekli daaaayiiii galip daaayiiiii derdi..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4. Sayın hayek son halka arzlara baktığımızda birincil piyasadan arz edilen senetlerin hepsi birinci gün saat 13 10 da bitti. Ben bu yüzden biraz tırstım.ilk gün yeterince gelmediğini düşündüm.normalde kalan lotlari gedik üstlenecek.yarin gorecez bakalım ne işler olacak....ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Sayın hayek son halka arzlara baktığımızda birincil piyasadan arz edilen senetlerin hepsi birinci gün saat 13 10 da bitti. Ben bu yüzden biraz tırstım.ilk gün yeterince gelmediğini düşündüm.normalde kalan lotlari gedik üstlenecek.yarin gorecez bakalım ne işler olacak....ytd
    min. 2 kati talep gelecegi dusuncesindeyim. bakalim

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Şirket in cirosu erimiş .58 milyon cirodan 9 milyon ciroya düşmüş.Sebebine de kamu kurumlarinn alimi ertelediği yazılmış .Olumsuz bir durum.

Ciro bitmis halka arz olmuş
    Son yıllarda borsaya acılan şirketin denetim firmasında çalışan biri ile tanıştım.
    Dedim ki neden borsaya girdi?
    Dedi ki "bunlar reis(!)e yakındı. Sonra bunları kovdu ( o başka bir ifade kullandı) onlar da şirket daha kötüleşmeden halka arz (!) etmeye karar verdiler.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. halka arz fiyatının çok altında borsada işlem gören yüzlerce şirket varken bu hisseye umut bağlamak yanlış olur..
    cuma saat 13.10 da payınıza düşeni göreceksiniz...ne kadar talep gördüğünü anlarız...bende bu gün banka şubeme gittim beni üzmeyecek miktarda taepte bulundum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    yükselen gibi olmaz umarım ne zaman işlem görmeye başlayacak net olarak
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 4/89 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •