Sayfa 46/89 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 361 - 368 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. Ekran kaparmanın faydasını bu gün bir kez daha gördüm. Sabah baktigimda 9.45 gormus 9.70/lerde cırpınıyordu. Ogleden hemen sonra 10.85 leri gormus 10.55 lerde oyalanıyordu. Panik yapip sabah verenleri iyi öptüler gerçekten.

2. Al at kenera bakma da; Satmada, Gelişmekeri bekleyen parasını katlar😃😃

3. Thy nı bile gecebilir( Bu kadar soyleyim) Gedik &medik hikaye, Mal toplu zaten, 17 tl de iken POLTK içinde aynı cümleleri kurdugumda , insanlar inanmamıstı. Bir yıl içinde 83 TL. den satmıştım. Geçmiş yazılarımı Poltk da bulup bakabilirsiniz . Hisse alırlen gelecegi satın aldıgınızı unutmayın. Ama yatırımcı olun.

4. Gedik zaten kaptırdı malları aşagı gelsin diye hertürlü entrikaları cevirmeye devam ediyor. Burda İl ve Garanti tatırım yatırımcı dır. Poltk da İşyatırım tskaslarda bakın kac tl den msliyeti var, görün

5. İş yatırım ve Garanti gercek yatırımcı olarak düşünün.Meksa da İş ‘in ayagı.Toplama peşinde , 12 ‘ ye kadar toplama devam eder gibi gorunuyor. Tabiki tüm yazılarım benim kişisel goruşumdür. Herkes kendi yatırım kararını kendisi verir. Kalın Saglıcakla

6.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Thy nı bile gecebilir( Bu kadar soyleyim) Gedik &medik hikaye, Mal toplu zaten, 17 tl de iken POLTK içinde aynı cümleleri kurdugumda , insanlar inanmamıstı. Bir yıl içinde 83 TL. den satmıştım. Geçmiş yazılarımı Poltk da bulup bakabilirsiniz . Hisse alırlen gelecegi satın aldıgınızı unutmayın. Ama yatırımcı olun.
    Evet ben şahidim. Poltk de beraberdik. Poltk maliyetim ekside. Papil de hikaye daha yeni başlıyor. İnşallah sonu iyi olacak.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 9.45- 10.50 aralıgında daha biraz bekler gibi

8. Rusya ile ilişkiler kizişirsa Papili etkiler mi acaba.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 46/89 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •