Sayfa 48/89 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 377 - 384 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Batu Burasıda Thy gibi hızlı cıkış olursa korkma sat, sonra asagı geliyor. 10.65-70 üstü buara kacırma sat. 10.45-50 arası al . Yatırımlık tutabilirsin . Thy da vakıfta allah bereket versin cok iyi gecti bugun 14.80 üzeri sattım thy de vakıfda da tüm nakitteyim
    Aslında yatırımlık almak istiyorum. Al unut formasyonu poltkteki gibi. Ufaktan bir giriş yaparız artık..

Kazanmana sevindim dostum, Thyao kağnı hızıyla gitsede yolu var...
    Vakıfbank ile ilgili ise hiç bir bilgim yok desem yeridir

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Açığa satış ve kredili alım yasağı 12 şubat çarşamba akşamı sona eriyor.
    16/18 Mart Doha/ Katar da düzenlenecek savunma fuarına katılıyor.
    Son yaşanan olaylar ülke, şirket, tesislerin korunması, tehlikenin tespiti noktasında çalışma ve ihtiyaçları elzem kılıyor.
    Kasım 2019 halka arz hazırlığı ve ilk işleme başladığı Aralık 2019 dan bugüne kadar iptal edilen malta ihalesi dışında 6 aylığına demo verilen bir ülke, iptal edilen karşılık ayrılan 1.9 milyonluk ceza ve ingiltere de şirket kurulumu dışında bir haber akışı olmadı.
    Faaliyet gösterdiği alanın savunma sanayii olması ve gizliliğin büyük önem taşıması bizi son ana kadar hep merakta bırakacak.

Garanti, iş, meksa, yatırım fonları, ykb, marbaş, yatırım eliyle konsolidasyon devam ederken haka arzı yapan gedik yatırımın malı da azaldı.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : HAK; 09-02-2020 saat: 22:26.

3. 7. 700 ihale haberi geldi iki tavan yaparmı ağalar?

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by trinec35 Yazıyı Oku
    7. 700 ihale haberi geldi iki tavan yaparmı ağalar?

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Seans içinde geldi, ne yazık ki konjonktür müsait değildi. Yoksa devre keserdi bu tarz bir haberle.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 9.50 maliyetle aldığım hisseyi bugün panik halinde 10.40 a sattım. Aslında uzun vadede kalmak istiyordum bu kâğıtta. Sabah açılışa tahmini kactan alış girsem alabilirim tahmini olan var mıdır?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    9.50 maliyetle aldığım hisseyi bugün panik halinde 10.40 a sattım. Aslında uzun vadede kalmak istiyordum bu kâğıtta. Sabah açılışa tahmini kactan alış girsem alabilirim tahmini olan var mıdır?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hacimsiz düşürüp, sizin gibi panik yapanların malını karşıladılar zaten. En önemli şey, kötü haberde panik olmamak. Mutlaka alım için fırsat verecektir, panik alış yapmanızı tavsiye etmem. Borsada fırsatlar hiç bitmez. YTD.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 48/89 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •