Sayfa 5/89 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 33 - 40 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Son yıllarda borsaya acılan şirketin denetim firmasında çalışan biri ile tanıştım.
    Dedim ki neden borsaya girdi?
    Dedi ki "bunlar reis(!)e yakındı. Sonra bunları kovdu ( o başka bir ifade kullandı) onlar da şirket daha kötüleşmeden halka arz (!) etmeye karar verdiler.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Sayın hayek son halka arzlara baktığımızda birincil piyasadan arz edilen senetlerin hepsi birinci gün saat 13 10 da bitti. Ben bu yüzden biraz tırstım.ilk gün yeterince gelmediğini düşündüm.normalde kalan lotlari gedik üstlenecek.yarin gorecez bakalım ne işler olacak....ytd

en az 2 iş günü talep toplanmak zorunda. ilk dakikada yeterli talep gelse yine 2 gün açık tutmalı. öncelikli amaç daha çok yatırımcıya ulaşmak sadece pa satmak değil.

3. şirkete şöyle bi alıcı gözüyle baktım ama beğenmedim.
    satışların düşmesi. haliyle karın düşmesi olumsuz. tam da bu seneye nasıl denk geldiyse..

web siteleri wordpress alt yapısını kullanıyor. ücretsiz blog sitesi wordpress hani

sitelerinin sonuna /wp-login.php? yazarak yönetim paneli arayüzü açılabilir.

şaka gibi , teknoloji şirketinin wordpress ile işi nedir ? hadi öyle yönetim panelini nasıl gizlemezsin ?? umarım burayı okuyup kapatırlar.

belki enteresan birşey ama 1 lot bile almam sırf bu yüzden daha kendine ait bir web sitesi yazılımı olmayan bir teknoloji firmasından bahsediyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    yükselen gibi olmaz umarım ne zaman işlem görmeye başlayacak net olarak
    Onu Gedik sattı, bunu piramit sanıyordum, meğerse bunu da gedik satıyormuş.

Müşteri temsilcisi, Yksln güzel şirket, hem de fiyat istikrarı v.s olacak dedi, o kadar yıldır işlem yapan ben, salak gibi o halka arza katıldım.

Sonuç mu, borsa 10 bin puan yükseldi, portföyde her şey yeşil ama tek başına ekside, zarar yazan saçma bir hisse var.

Bunu belki patlatır, yükseltirler, bilemem ama riskli.

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    şirkete şöyle bi alıcı gözüyle baktım ama beğenmedim.
    satışların düşmesi. haliyle karın düşmesi olumsuz. tam da bu seneye nasıl denk geldiyse..

web siteleri wordpress alt yapısını kullanıyor. ücretsiz blog sitesi wordpress hani

sitelerinin sonuna /wp-login.php? yazarak yönetim paneli arayüzü açılabilir.

şaka gibi , teknoloji şirketinin wordpress ile işi nedir ? hadi öyle yönetim panelini nasıl gizlemezsin ?? umarım burayı okuyup kapatırlar.

belki enteresan birşey ama 1 lot bile almam sırf bu yüzden daha kendine ait bir web sitesi yazılımı olmayan bir teknoloji firmasından bahsediyoruz.
    evet dogrudur ! internet siteleri kotu

ve bu yuzden ama sadece bu yuzden

1 lot bile almayacagini beyan eden 2. melek yatirimcisiniz sn. hasan

derin bilgilendirmeniz ve essiz yorumlariniz icin tsk ederiz

yatırım tavsiyesi degildir

6. 28 Kasım Perşembe 14:50PAPILON SAVUNMA/SOYAY: DAĞITILABİLİR KÂRIN %50'LİK BÖLÜMÜ İÇİN TEMETTÜ PLANIMIZ VAR
    Ehehe, havuc göstermiş, yahu madem cazip, madem iş düzgün, arzda o kadar büyük oranda ortak satışı neden var, şirketin içini bilen ortaklara bak sen.

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Ehehe, havuc göstermiş, yahu madem cazip, madem iş düzgün, arzda o kadar büyük oranda ortak satışı neden var, şirketin içini bilen ortaklara bak sen.
    Madem temettü verecek önceden kendilerine verip fiyattan düşerlermiş.. daha ucuz halka arz olurmuş
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 5/89 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •