Sayfa 74/89 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 585 - 592 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. Bu borsada işlem gören tipe dönüşümler midemi bulandırıyor ya. Amaç nedir acaba? Yorumlayabilecek olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. internet sitesine bakınca çok cafcaflı gözüküyor. bilançodaki yıllık satışlara bakınca hisse başına 1tl cıro bile yok ortada. hisse fiyatı 23tl ve hedefler çok yüksek gözüküyor. valla böyle hisselerde gözden çıkarabileceğin rakam kadar para yatıracaksın. çünkü şu anki cironun hisse başına 30-40tl cirolara gelmesi için onlarca yıl gerekebilir. o yüzden ben 500lot 21tlden adım ve o parayı çöpe attım sayıyorum.
    Haa bu arada, hissenin sahipleri de sürekli yeni paylar piyasaya sürmek için kote işlemi yaptırmaya devam ediyorlar. yani patronlar hissenin bu fiyatını oldukça iyi görüyorlar ki, hisselerini satmak istiyorlar

3. Yazdıklarınızı görünce bir an Papil değil iehyo yada adese topiğinde i girdim dedim yanlıslıkla

4.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Yazdıklarınızı görünce bir an Papil değil iehyo yada adese topiğinde i girdim dedim yanlıslıkla
    2019/12 aylık bilançoda yıllık hissebaşı 53 kuruş ciro yapmış. 2020/12 bilançoda ise bu rakam daha da düşecek gözüküyor. ben de 500 lot aldıgımı yazdım. neye yatırım yaptıgımızı hep beraber bilelim dedim. yani lerisi çok parlak olacak ümidi ile 500lot aldım.

5.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    2019/12 aylık bilançoda yıllık hissebaşı 53 kuruş ciro yapmış. 2020/12 bilançoda ise bu rakam daha da düşecek gözüküyor. ben de 500 lot aldıgımı yazdım. neye yatırım yaptıgımızı hep beraber bilelim dedim. yani lerisi çok parlak olacak ümidi ile 500lot aldım.
    Bu firmanın en büyük derdi satış yapamaması ve ortakların hisse satışı. İlerisi parlak olabilir ama o rasyolar nerede ve ne zaman dengelenir bilemiyorum.

6. GARANTİNİN satışı bitmeyene kadar tahtaya rahat yok.

7. Kanal içinde devam ederse direnci zorlamak isteyebilir.

Papil Hisse

8. Hisse üzerindeki satış bakısının bugün itibariyle kalkmış olduğu söylenebilir. Ay sonuna kadar yeni zirveleri aramak isteyecektir. Dikkatle izlemek lazım.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 74/89 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •