Special Days Image
Sayfa 81/89 İlkİlk ... 31717980818283 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 641 - 648 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by M E R Yazıyı Oku
    Bu hisseye girecek olanlar özellikle burayı okuyup hisseye bulaşmasınlar çok üzülürsünüz bu yorumum yatırım tavsiyesi niteliğinde değil...benimki sadece sesli düşüncem
    Siz hisseyle nikah mı kıydınız? Piyasada bunun kadar düşmüş 100 lerce hisse var. Neden hala bekliyorsunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Garibanın üç lirasına göz diken haydutlara yem olmasınlar diye fikrimi beyan ettim sana tavsiyem sazan gibi alıntı yaparak oltaya takılma...

3. Özellikle yüksek maliyetli arkadaşlar malınızı zararına satıpta bu kan emicileri zengin etmeyin.Satmadığın sürece sanal zarardasın YTD.

4. üst kademelere kendi malını satışa koy kademeleri bir bir kaldır ağırlıklı 80-90 k mal al sonrada tahtaya aşağı kademelrde alış giren yatırımcıya malı kitle benim tahtada gördüğüm bu burayı okuyanlar benim dediklerime istinaden alış ve satış yapmasınlar üzlülürler ben gördüğümü paylaştım yanılabilirimde inşaAllah yanılan ben olurum.....

5. Biyometri pazarı çok büyük bir pazar ve potansiyeli de çok yüksek, elbet papilon da payını alacaktır diye düşünüyorum, genç ve dinamik çünkü.

https://twitter.com/PapilonSavunma/s...904605190?s=20

Yatırım tavsiyesi değildir, düşüncelerimdir...

6. Dün KAP'ta yayımlanan HALKA ARZ FİYATININ BELİRLENMESİNDE ESAS ALINAN VARSAYIMLARA İLİŞKİN DEĞERLENDİRME RAPORU'ndan;

"İlgili dönemde özellikle yurt dışında takip edilen projelerin hız kazandığı, ancak söz konusu projeler doğası gereği olumlu veya olumsuz sonuçlanmasının uzun süre aldığı bilinmektedir. Yurt dışında takip edilen projelerin sayısının artması sonraki dönemlere dair umut vermekle birlikte 2021 yılı hasılatına katkısı yakından takip edilecektir.".

7. İlginç bir şekilde yarını yokmuş gibi düşmeye devam ediyor, düşerken endekse ayak uydururken çıkarken gönülsüz çıkıyor, gelen giden haber de yok , geçenler de papil in dis kısmında hindileri fotolarini cekmislerdi acaba sektör değişti de bilgilendirme kapımı atmadilar

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Bilanço nasıl acaba

Sayfa 81/89 İlkİlk ... 31717980818283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •