Special Days Image
Sayfa 83/89 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 657 - 664 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. 1. Çeyrek finansallarında da kayda değer bir gelişme olmadı. Halka arz olduğundan beri halka arzdan gelen paranın işletilmesi sayesinde kar ediyor. Yine faaaliyet karı yok.

Doğudan yaşanan mülteci akınları sebebiyle artık militer olmayan güvenlik konuları, criminal durumlar da dünya için önemli bir konu oldu.

Pandemi sebebiyle iş geliştirmelerin yavaş olduğu bahane edildi hep. Bundan sonra bahaneleri kalmadı. 2022 yılsonu finansalları benim için son bekleme anı olur. Bekleneni vermezse Sonrasında vedalaşırız sanırım. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bugün hisse geri alımı açıklandı. Özetle maksimum 2.000.000 lot ve her halükarda 30.000.000 TL üst sınır açıklandı.

Hisse fiyatının şirket faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması gerekçe gösterilmiş.

Kötü tarafı

Aslına bakarsanız kabaca 4 pd/dd ve 20 fk ile piyasa gereken tevecvühü göstermiş ama dönemlere ve yıllara karlılık düşük olduğundan rasyolar bozuk.

İyi tarafı:

Geleceğe dönük faaliyet performansında iyileşme bekleniyor olmalı ki böyle bir karar alınmış.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. 26.07.2022 iyibarıyla hissede yatırımım kalmamıştır.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    2 hafta sonra görüşmek üzere..16.27 önemli
    dikiş tutmadı destek kırıldı bama ben senede kırılmadım.. 14.03 önemli
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

eger yeni bir düzeltme dalgası gelecekse 14.72 altına inmemesinde yarar var.. halen malsız culsuz izliyorum.. elimde beyaz mendil..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. bir haber gerekli. bir yerlere satış szöleşmesi. yüklü bir miktar. uluslararası olursa daha juicy olur. yoksa şimdilik kur korumalıdan para kazanan bir firma görüntüsü veriyor.

7. bugün yaklaşık yarım milyon usd lık bir sipariş aldığı bilgisi kap a düştü

8. cumhurbaşkanı erdoğan: "kuracağımız kameralar ve yüz tanıma sistemleri ile suçluları sokağa çıkamaz hale getireceğiz."
    papil kaparsa siparişi uçarız....

Sayfa 83/89 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •