Sayfa 63/89 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 497 - 504 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. Papıl de bilonca yı begenmediler

3.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Papıl de bilonca yı begenmediler
    Aslında tüm bilişim endeksi hisselerinin çakıldığı bir gündü perşembe. Diğer bilişim hisseleri cuma günü dedüşmeye devam etti. Papil ise tutundu. Bilançosu değil de hikayesi fiyatlanıyor gibi hissenin. Gel gelelim kapa ihale sözleşme haberi gelmedikçe bir süre buralarda sürünecek gibi görünüyor. Benim lokomotif hissem ve tutmaya devam edeceğim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Uzun vadeli portföye aldım. Sitesine girip BİLİM kısmını tıklayın. Heyecan verici.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

ARDYZ BİLİŞİM AŞ YE kapanışta şu haber gelmiş.

Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecini en sağlıklı şekilde atlatabilmek, halkın
    ihtiyaçlarını güvenli şekilde&-nbsp;karşılayabilmek amacıyla,&-nbsp;şirketimiz bünyesinde geliştirilen
    Followino Salgın Önlem ve Sosyal Mesafe Kontrol Sistemi Projesinin Yapay Zeka ve Derin
    Öğrenme Destekli,Kişi Sayma, Müşteri Yoğunluk Analizi, Kişi Tanımlama,Termal Ateş Ölçme ve
    Maske Kontrolü, Sistemi modüllerinin, basında da yer alan&-nbsp;kamu&-nbsp;kuruluşları&-nbsp;ve özel sektörlerdeki demo ve test çalışmaları tamamlanmış olup, ürün satışa hazır hale gelmiştir.
    “Followino†Projesinin yurt içi ve yurt dışı,satışı ve teknik desteği için yerli ve yabancı firmalarla stratejik iş ortaklığı görüşmelerine başlanmış olup, görüşmelerimiz ;sonucunda yapılacak olan iş ortaklıkları ve sözleşmeleri kamuoyuyla ayrıca paylaşılacaktır.

Bu ürüne benzer papilon KS 01 ( yapay zeka destekli kişi sayma cihazı), Akıllı evden yoklama sistemi, dokunmadan kamu güvenliği, mobil test karantina hastanesi, sağlıklı biyometrik provizyon sistemi, sanal gerçeklik temelli toplantı sistemi,sağlıklı bankacılık, akıllı bankacılık vs bir sürü yeni yazılım var.

Önemli olan her iki şirket için bunların sipariş, anlaşmaya dökülmesi.

Al/ sat/ yatırım tavsiyesi değildir.

8. benim anlamadığım neden papillon bu ürünlerini kapta yayınlamıyor ancak internet sitesine girersen görürsün...hadi kapı geçtim bir basın bildiriside olur...

Sayfa 63/89 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •