Sayfa 36/89 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 281 - 288 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    3. tavanını da yaptı. Belki de 15 yıldır böyle bir halka raz performansı görmedim. Sanırım kağıtta ky da yok, sanki tahtadan halka arz yapılıyor gibi.
    siz ne düşünüyorsunuz beyler
    Katılıyorum size eski halka arzlar böyle olurdu ama ky fazla mal vermezlerdi. Başka heaplardan başkalarının adına başvuru yapardık 100 lot alabilmek icin. Zorlu enerjinin halka arzında başvuru başına 1 lot verdiklerini hatırlıyorum.
    Bende papil de malın yarısını verdim. Kalan yarısı eğlencelik olsun diye kalsın.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Katılıyorum size eski halka arzlar böyle olurdu ama ky fazla mal vermezlerdi. Başka heaplardan başkalarının adına başvuru yapardık 100 lot alabilmek icin. Zorlu enerjinin halka arzında başvuru başına 1 lot verdiklerini hatırlıyorum.
    Bende papil de malın yarısını verdim. Kalan yarısı eğlencelik olsun diye kalsın.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    öğrenciyken zorluya ben de katılmıştım. yedi farklı kimlikle çok cüzzi miktarda alabilmiştim. kağıt fiyat olarak ikiye katladığında hisseler yeni yeni hesaba geçiyordu daha,
    ne günlerdi.

3.  Alıntı Originally Posted by manidar Yazıyı Oku
    2019 yılı 6 aylık bilanço da satışları 8 milyon tl civarında oysa geçen sene 45 milyon tl civarı imiş, geçen sene ki bilanço ya göre bugünkü fiyat kabul edilebilir. Ancak bu seneki bilanço ya göre çok pahalı
    sat kurtul dostum çabalama

4. Şirket nasıl bir şirket?

6 milyon 400 bin lot yani yaklaşık şirketin %20 şu de borsa dışında Ömer Ozbay a satılmış.Yaklaşık 10 milyon lot da %35 civari borsada satıldı .

Şirketin yarısından fazlası satıldı bir haftada .Acaba 9-10 tl ye çıkarılıp ardından da 1 tlye ŞELALE mi yapacaklar?

Geçmişteki oylum -ulaş-artog ŞELALE leri gibi

5. tuh tuh spekin elinde patladı haydi ky speki uzmeyelim herkes 10/20 alsın adamı kurtaralım

6. tamamını halka arz edecekler galiba demekki buralardan hala alıcı var..aselsan bakta agla

7. 4.244'ün 4.000'nini 8 üstü verdim.... Fazla beklemeye gerek yok.

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Şirket nasıl bir şirket?

6 milyon 400 bin lot yani yaklaşık şirketin %20 şu de borsa dışında Ömer Ozbay a satılmış.Yaklaşık 10 milyon lot da %35 civari borsada satıldı .

Şirketin yarısından fazlası satıldı bir haftada .Acaba 9-10 tl ye çıkarılıp ardından da 1 tlye ŞELALE mi yapacaklar?

Geçmişteki oylum -ulaş-artog ŞELALE leri gibi
    Bendeki bilgilere göre halka arz miktarı 7.500.000'dı ve hepsi satıldı.... Ömer Özbay ana ortak Papillon A.O.'nın hisselerinin 6.400.000 TL'lık kısmını alarak şirkete % 19,69 ortak oldu. (Hisselerin 1 sene satış kısıtlaması var).

Sayfa 36/89 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •