Sayfa 77/89 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 609 - 616 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

aylık takas

4. Yatırımcıyı bıktırmaya çalışıp elindeki malı almaya çalışırsan elin oğlu gelir tahtayı kafana geçirir.

5. Güncel pasta arabilecek var mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 20.07.2020 tarihinde Şirket'imiz ve TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı arasında Proje Sözleşmesi imzalandığı duyurulmuştu.

Başarı ile tamamlanan BIYOKLA - Papilon Evden Akıllı Yoklama Ve Bildirim Yükümlülüğü Sistemi projesine ilişkin onay yazısı tarafımıza bugün ulaşmış ve akabinde TÜBİTAK'ın uygun gördüğü oran doğrultusunda hesaplanan 93.967-TL teşvik tutarı Şirket'imiz hesaplarına ödenmiştir.

TÜBİTAK desteği ile yerli ve milli olarak geliştirilmiş olan ürünün tüm hakları, algoritması ve teknolojisi PAPİLON'a aittir.

Pazarlama faaliyetleri ilgili bakanlıklarımızda ve kurumlarımızda başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

7. Şu fildişine yapılan satışın teslimatı ilk çeyrek denmişti. Tamamlansa da kap’a duyrulsa... kağıt uyuştu kaldı resmen kıpırdayamıyor bu ara...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. henüz yatırım yapmadım,ancak yatırım yapmayı düşünüyorum.(küçük bir yatırımcı olarak)bileşim sektöründen 2 senedi izlemeye almıştım.ardyz ve papil.ardyz malesef kısmet olmadı.papil 12-15 aralığında alım satım yaptım.uzun vadeli düşünmeme rağmen malesef elden çıkarmak zorunda kaldım.bazı kağıtlar vardırki sattığınız fiyatın üstünden alırsınız.bence papil bu katagoriye giriyor.kasada nakit var.borcu yok.şirket satın alması yapabilecek ekonomik verilere sahip.ürün geliştirmede bayağı mesafeler aldı.kafein şirketin %11'ni 18 tl.ödeyerek bence boşuna almamıştır.sektörde herkes birbirini izler ve takip eder.asıl soru şu?kafein neden papil'e ortak oldu.neden hisse başı 18tl.verdi.şu an anladığım kadarıyla şirket arge'ye önem veriyor.bunun meyvelerini ilerde bence toplayacak.pkart ziraat bankasından ödenmiş sermayesinin 5.5 katı ihale aldığını düşünürsek ,papil yurt içi ve yurt dışı ihalelerinde büyük potansiyel barındırıyor.papil'e bence sadece bir yazılım şirketi demek haksızlıktır.papil bence çok daha fazlası.ülke içinde ve dışında çok büyük atılımlar yapabilecek potansiyele sahip ciddi hedefleri olan bir şirket bence.yatırımcı arkadaşlar portföyümü düzenleyince bende sizlerle ortak olmak niyetindeyim.(küçük bir yatırımcıolarak).başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

Sayfa 77/89 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •