Sayfa 61/89 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 481 - 488 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    95 den beri buradayım. Profosyenel ol biraz, kahvehane ağzıyla yorum yapma. yaşım 50

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kumda oynayın dediğiniz zaman ..saygin biri mi oluyorsunuz...tanimadiginiz insana ..sizin kahvehane ağzınıza karşılık olmuştur o yorumum..bilesiniz..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Kimseler kalmamış terketilmiş sayfa sanırım

3. Yok burdayiz..yapniz 14,52 satmadık..simdi debeleniyoruz..

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Bu hisse hiç manipülatif hareketler görmezdi. Günlük %3-5 yükselir düşerken de öyle düşerdi. Bu hareketleri sevmiyorum ben tavan-taban. Umarım kademeleri doldurarak sindirerek yoluna devam eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

6. Maşaallah güzel kapanış

7. Tahta yapıcı hisseye sahip çıkmalı. Spekülatif hareketler belki günlükçüler için iyidir ama şirket ismine zarar verir.

Borsamızda da örnekleri mevcut şimdi isim vermeyim.

Unutmadan şunu da ekleyeyim. Tahta ile beraber şirkette işlerine düzenli artışlara devam etmeli ki bir anlamı olsun.
     Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Bu hisse hiç manipülatif hareketler görmezdi. Günlük %3-5 yükselir düşerken de öyle düşerdi. Bu hareketleri sevmiyorum ben tavan-taban. Umarım kademeleri doldurarak sindirerek yoluna devam eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar bugün itibariyle arnizdan ayrildim 15,24 fiyat ortalaması..papil teşekkürler...az lotum vardi ama olsun..

Sayfa 61/89 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •