Sayfa 43/89 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. Desteği direnci falan yok, bütün planlar tahtacının kafasında. Onun kollarına kendini bırakırım, güveniyorum diyen kendisi bilir.

2. Adam teknik seviyor, ne yaptı yaptı günü tam ağırlıklı ortalamadan kapattı, yolu açık.

Bütün teknoloji, yazılım, bilgisayar , elk eşya şirketleri BİST teki artışı en iyi değerlendiren şirketler.
    Papılon bugün 10.000 barajını geçse de endekse gelen satışlarla hemen altında ağırlıklı ortalama olan 9930 TL den kapattı.
    Bugün çok hızlı hareket edebildiğini yine gösterdi.
    Bir çok yazılım ve teknoloji şirketinin %50 sinden daha fazlası hatta bazılarında daha yüksek oranda halka açıklık var.
    Bizde ise hikaye daha uzun ve ucu açık olduğu için halka açıklık oranı az %30 larda. Üstelik 60 milyona yakın nakit ve temettü dağıtma özelliği , dünyada 6 şirketin bu işlerle uğraşıyor olması artılarımız.
    Ben Naten gibi bir trend yakalayacağını düşünüyorum.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    başkan gelecek kaldırın dediler

flamayı yukarı kırıyorum

sonra 10.50
    başkan gelecek kaldırın dediler

5. Yeni zirve hayırlı olsun. Bir %30 daha beklemek hakkımız sanırım.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

6. Papilciler neredesınız, burada da yol uzun anlaşılan...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Bütün teknoloji, yazılım, bilgisayar , elk eşya şirketleri BİST teki artışı en iyi değerlendiren şirketler.
    Papılon bugün 10.000 barajını geçse de endekse gelen satışlarla hemen altında ağırlıklı ortalama olan 9930 TL den kapattı.
    Bugün çok hızlı hareket edebildiğini yine gösterdi.
    Bir çok yazılım ve teknoloji şirketinin %50 sinden daha fazlası hatta bazılarında daha yüksek oranda halka açıklık var.
    Bizde ise hikaye daha uzun ve ucu açık olduğu için halka açıklık oranı az %30 larda. Üstelik 60 milyona yakın nakit ve temettü dağıtma özelliği , dünyada 6 şirketin bu işlerle uğraşıyor olması artılarımız.
    Ben Naten gibi bir trend yakalayacağını düşünüyorum.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.
    evet ben de aynı fikirdeyim uzun ve zor bir yolculuk olacak sabreden ve biraz teknik ve şansı olan iyi para kazanır

8. Takası hala çok dağınık, aslında 1 ayda toplamak da zaten mümkün değildi. Bir süre agresif hareketlere devam eder görünüyor.

Şimdi 12.00 kademesine tek emirle 95 bin lot koydular satışa. Niyeti birazdan belli olur.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 43/89 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •