Sayfa 85/89 İlkİlk ... 35758384858687 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 673 - 680 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. bu fiyatlara savunma sanayi yok dedik
    daha yolun var papilim. ky.kardeşlerim malınıza sahip çıkın.

2. 34 liraya savunma sanayi mi kaldı patron..daha yolun uzun dinlenmek yok şu sıra 26 milyon lot, kasada para, 98 milyon dönem karı, %1975 favök artışı ile buralarda duramazsın eğer durdurursan huni tak gezzzzzzzzzzz

3. hala özelden mesaj atanlar var...adel aldık ne yapalım diye? 380 lira söyledik. geldiğmiz nokta 620..TETMT söyledik 440 lira 1300 geçti.BRLSM 14 liradan aldık 20 den erken çıkmışız forte sağolsun ordaki kaybı fazlasıyla yerine koydu.. ama asıl pasta ve büyüme burda olacak benim için. zaten maliyet 30 ... yolun başındayız ahada yazıyorum bakalım tahtacı nereye götürecek bizleri belki aya belki yerin yedi kat dibine

4. güvenimiz tam yola devam

5. Selam Dostlarım tekrardan. dükkanı erken kapattık tahtacı da anladı mal kaybedeceğini.. buralar bu kağıt için çok ucuz. defalarca söyledik. hala ucuz yola devam

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Aldık bir miktar bakalım.
    6 Aylık bilanço gelince belki niraz daha alırız
    6 Aylık bilanço gelince de aldık biraz.
    Finansal dip notlarda 149 Milyon liralık hisse senedi görünüyor. 12 Aylık bilançoda 50 milyon değerinde imiş. Yatırım ilişkilerine mail atıp sordum; bu hisse senetleri hangi şirkete ait diye. Şirket sırrı olduğu için söyleyemeyiz diye cevap verdiler..Halka açık şirkette Sır olan şirket hisse senedi mi olurmuş?

PAPİL AYLIK TAKAS DEĞİŞİMİ.
    AÇIKÇA TOPLANMA GÖRÜLÜYOR

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    6 Aylık bilanço gelince de aldık biraz.
    Finansal dip notlarda 149 Milyon liralık hisse senedi görünüyor. 12 Aylık bilançoda 50 milyon değerinde imiş. Yatırım ilişkilerine mail atıp sordum; bu hisse senetleri hangi şirkete ait diye. Şirket sırrı olduğu için söyleyemeyiz diye cevap verdiler..Halka açık şirkette Sır olan şirket hisse senedi mi olurmuş?

PAPİL AYLIK TAKAS DEĞİŞİMİ.
    AÇIKÇA TOPLANMA GÖRÜLÜYOR

Merhaba
    Bilançoda hasılat 20 milyon kâr 90 küsür milyon diyor birinci resimde.Borç da 200 milyon gibi görünüyor.
    Kârın sebebi elindeki senetler mi?
    Bir de 3 aydır iş haberi yok
    İkinci resimde yerleri var,kötü bir ev gibi
    Son resim matriks finansal tablo analizi
    Orda borç yok ,elinde nakiti fazla görülüyor
    Yani tuhaf bir şirket

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet haklısınız.
    Fintables yetkililerine konuyu mesajla sordum. Kısa ve uzun vadeli borçlar toplamı, Toplam yükümlülükler 33.2 milyon iken nasıl 204 milyon net borcu olabiliyor diye

Sayfa 85/89 İlkİlk ... 35758384858687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •