Sayfa 42/89 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 712 madde; 329 - 336 arası.

Konu: PAPIL - Papilon Sav.-Güv. Sist. Blşm Müh. Hiz. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.

1. YSK (Yüksek seçim kurulu başkanı) açıkladı: Biyometrik kimlik uygulamasının bir an önce tamamlanması gerekir. Yurt dışında bu rahat bir şekilde kullanılıyor.YSK buna hazır. Oy kullanmaya gelen kişinin biyometrik kimliğini gösterdiğinde, bilgisayarla kimin oy kullanmaya geldiğini müşahitlerin, sandık kurulu üyelerinin, vatandaşların kontrol imkanı olacaktır. Biyometrik kimlik uygulamasının bir an önce tamamlanması gerekir. Yurt dışında bu rahat bir şekilde kullanılıyor."" müjdeeemiii isssterimmmmmm,bu konuda en iddialı şirket PAPİLLON ,GÖZÜNÜZ AYDIN!!!!

Boş bir şirket değil değil mi arkadaşlar

3. Ne mal satmaya calisiyor ne de almaya. Oyle mal mal takiliyor. Tahta yapacak adamlari mi yok paralari mi yok anlamadim. Bos bir sirket degil ama endekse sadece inislerde duyarli

Temel olarak şirketin durumu hakkında bilgisi olan var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Temel olarak şirketin durumu hakkında bilgisi olan var mı?
    https://papilon.com.tr/tr/yatirimci-iliskileri/

2019 da bilanço kalemleri oldukça bozulmuş

Halka arz öncesi tv programında 2019 yılını değerlendirirken Ayda hanım bunu açıkladı.
    Kasada dövizde 48 milyon nakit var ve finansal borç yok. Kaldı ki halka arzdan da şirketin kasasına nakit girdi.
    9.000 üzerinde bir kaç gündür kötü endeks anlarında bile tutunuyor.
    Ben haber akışı, ihale haberleri ile daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Al/ sat yatırım tavsiyesi değildir.

8. başkan gelecek kaldırın dediler

flamayı yukarı kırıyorum

sonra 10.50

Sayfa 42/89 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz