Sayfa 11/68 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 81 - 88 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. Ben cok zarar ettim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilmiyorum napicam 3 e cikinca satacaktim aptal gibi satmadim patladi.malesef

3. Uzun bir sure 3 u göremicen malesef

4. Ulan 10 gün oldu girdim hisseye çok pis geçirdiler nerden bulaştım vay arkadaş ya yatırımcıyı korumakmış yatırımcıya koymak olmasın o sakın

5. Orasi kesin satabildigim yerden satmaya calisacam

6. Bürüt takas a alındı, Burak itin den hisse kurtarıldı.öyle mi sanıyor spk Burak denen şahıs satmıştır bile. Sözde ky korunuyor . Ne alaka. 1,70 den 10 ları geçen bedelsiz veren bntaş bürüt e alınmıyor amA neden çünkü kollanıyor.Borsa gündem bntaş reklamını yapa yapa buralara çıkardı. Dünde yazmış spekülatif düşüş diye. Nasıl bir ülke yiz anlamadım. Patron hisseyi kurtardım diyorsa gerekeni yapar bürüt te bile yükselir.Ama görünen o ki biraz sallayacak. Ky geçmiş olsun

7. Arkadaşlar sizce hemen satıp çıkmak mı yoksa beklemek mi mantıklı

8. 3. Diğer Yaptırım, Tedbir ve İşlem Yasakları
    a) Avrupa Yatırım Holding A.Ş. (AVHOL) pay piyasasında gerçekleştirilen işlemlerin incelenmesi sonucunda, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn)’nun 107/1 maddesinde sayılan fiilin işlendiğine dair makul şüphe bulunması nedeniyle, 6362 sayılı SPKn’nun 1 inci maddesi çerçevesinde yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, yapay piyasa oluşturmaya yönelik işlemlerin engellenmesi amacıyla, 6362 sayılı SPKn’nun 101 inci maddesi ve 128 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi ile V-101.1 sayılı Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği’nin 18/1 maddesi kapsamında, AVHOL pay piyasasında 10.04.2017 tarihinden itibaren 3 ay süre ile;
    i) Brüt takas uygulanmasına,
    ii) Yatırımkuruluşlarınıninternetüzerindenemirkabule tmelerininyasaklanmasına, karar verilmiştir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 11/68 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •