Sayfa 13/68 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 97 - 104 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. Galiba en mantıklısı satmayıp bi kaç yıl hisseyi unutup beklemek olacak kendi adıma ytd

2. Anlamadığım bu ozgyo nasıl oluyoda brüt takasa girmiyo bu spk hiç bakmış mı bu ozgyo nun son bir aydaki haraketlerine

3. Bntaş daha beterdi oda girmedi

4. Arkadaşlar bugün biraz araştırma yaptım mesela vakfn örneği var önümüzde 1.6* lı rakamlarda manüpülasyon yapılıp fiyat 4.8* li rakamlara getirilmiş brüte girmeden 3.** lı rakamlara düşmüş daha sonra brüte girince 1 taban yedikten sonra 1 sert düşüş ten sonra stabile geçmiş şimdi 2.** rakamlarda benim tahminim 1 tabandan sonra -%8 gibi bi sarsıntıdan sonra stabile geçebilir dayanabilirsek brütten sonra bu hissenin önün açık diye tahmin ediyorum ben çok hissede bi kaç sene beklediğimi biliyorum 5- 10 ayda buna harcayabilirim bence sabırlı ve sakin olmak gerek tabi herkesin durumu aynı değil umarım en az zararla atlatırız sizlerinde fikirlerini öğrenmek isterim kesinlikle ytd

5. sürekli satış verirseniz satamazsınız zaten illede satacaksanız tabandan değil tepkisini bekleyin biraz yüksekten satın derim muhtemel 2 altına gelip sonra yukarı bir tepki verir ordan yollayın

6.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    sürekli satış verirseniz satamazsınız zaten illede satacaksanız tabandan değil tepkisini bekleyin biraz yüksekten satın derim muhtemel 2 altına gelip sonra yukarı bir tepki verir ordan yollayın
    Yarın taban olur ancak hissesine sahip çıkan 3 ayın sonunda zarar etmeden çıkar diye ümıt ediyorum.

Sayfa 13/68 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •