Sayfa 17/68 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 129 - 136 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    gene satacam demiş :) vallaha sataram köyu ha diyor resmen
    Satsın bakalım. Hele bir 800 bin lotu Satsın yarın 1, 5 -1, 60 arasında 30 bin lota talibim.ytd

2. hocam bu kağıtta 800 bin satış demek 10 taban demek nerde satacak baksana 1 lotla % 4 yukarı attı kağıdı rezillik resmen diz boyu :)

3. Bende 1.40 -1.50 den 100.000 lot talibim kısmet olursa nede olsa patronumuz genç ömrü uzun olurda bir thy yolu kadar gider y.t.d

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

avhol

arkadaslar avhol benımde dıkkatımı cektı bı mıktar alım dusundum sonra caydım patron neden yuklu mıktarda satıs yapmak ıstedıgı dusundurucu maddi sıkıntı olabılırmı brut takasda nasıl satıcak yada bedelli planı olmasın gelişen işletme kagıdı ve C grubu olması tüm bunlar ucuz olmasına rahmen sıkıntı gösteriyor sizler neler dusunuyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    arkadaslar avhol benımde dıkkatımı cektı bı mıktar alım dusundum sonra caydım patron neden yuklu mıktarda satıs yapmak ıstedıgı dusundurucu maddi sıkıntı olabılırmı brut takasda nasıl satıcak yada bedelli planı olmasın gelişen işletme kagıdı ve C grubu olması tüm bunlar ucuz olmasına rahmen sıkıntı gösteriyor sizler neler dusunuyorsunuz
    Evt dediğiniz gibi acil paraya ihtiyacı var gibi.ama fazlada ucuza vermek istemiyor. Şimdiye kadar takriben 150 bin lotu 1, 80 altına indirmeden sattı. Buda birileriyle anlaşmalı olduğunu gösteriyor. Benim tahminim bundan sonrada kalan lotları 1, 70 - 2, 10 aralığında satacak.bu satışlar hergün 50-60 bin lot civarında olur.takriben 2-3 haftada bitirir. Sonra alanlar her kimse ky yı daha da biktırıp tamamiyle dökmek için ugrasacaklardır. Sonunda ise brüt takastan çıkmaya yakın elleri mahkum artırıp belkide 3 lere kadar tasıyacaklar. Burada büyük sabır gösteren düştükcede maliyeti azaltmaya çalışan ky eminim ki zafere ulaşacaktır. Ben de aynen bunu yapacağım. Zaten maliyetim 1, 85 ikinci bir alım için 1, 70 i bekleyecegim. En son alım için de eğer cesaretleri varsa ve 1, 50 lere getirirlerse ordan yapacağım. 2 ay sonra ki bu benim için kısa vade 3 gibi malı teslim eferim. Ytd

6. Sevgili dostlarım bu hisse 3.70 lerden döndü Şuandaki durumda 1.80 lerden dolanıyor acaba patron efendi küçük yatırımcıyı düşürmek içinmi böyle bir yola baş koydu dediğinize katılıyorum patron ve yeni dostları iş başında malı toplamanın derdinde düşmüşler milleti döküp öyle yola devam edecektir sabırlı olan herzaman için kazanacaktır.Benim acelem yok patronun mallarını almaya devam ediyorum ufak ufak kısmet olursa daha çok uzun yolumuz var ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Avrupa Yatırım Holding ortağı hisse satışı yapacak.
    Avrupa Yatırım Holding ortağı AGM Avrupa Sağlık Hizmetleri A.Ş.hisse satışı yapmaya hazırlanıyor.Şirket sahibi olduğu 830.000 adet payı 3/5/2017 tarihinde satabileceğini açıkladı.Bugünde AGM Avrupa Sağlık Hizmetleri A.Ş. 29.000 adet pay satışını 1.78-1.80 TL fiyat aralığından yaptı.
    Şirketin KAP açıklaması şöyle:
    Pay satımları ile ilgili aşağıda AGM Avrupa Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin açıklaması bulunmaktadır:
    Avrupa Yatırım Holding A.Ş.'de sahibi bulunduğum 830.000 TL Nominal değerli payların satışına ilişkin 07.04.2017 Tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'nca onaylanan ve 07.04.2017 Tarihli Özel Durum Açıklaması ile pay sahiplerine duyurmuş olduğumuz "Pay Satışı Bilgi Formu" kapsamında 03.05.2017 tarihinde satış işlemi yapabileceğimizi tüm kamuoyuna ve paydaşlarımızın bilgisine sunarız.
    AGM AVRUPA SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. 02.05.2017 tarihinde AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,78-1,80 TL fiyat aralığından 29.000 (Yirmidokuzbin) adet satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki paylarımız 02.05.2017 tarihi itibariyle %60,57 oranına ulaşmıştır.

şimdiki lot adeti fiyat satılacak miktar mevcut lot adetinin nerdeyse 3de biri diye biliyorum

8. bu haber 1 aylık haber niye yazdınki şimdi adam satıyor 1 aydır zaten

Sayfa 17/68 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •