Sayfa 3/68 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. Sayın @cefaks pasta atabilir misiniz....

2. Günlerdir hiç ses seda çıkmadığına göre tahtada hiç küçük yatırımcı kalmadi herhalde.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. şu pastayı birisi yapıştırabilir mi
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

avhol.jpg
    bu grafik işleyecek ve bu hisse de artık 3,00 altı olmayacak

5. kagıdın bilançoları nasıl, bu kağıdı anlayan, bilen varsa acaba buralardan alınır mı. kağıt sanırım 2015 de 15 tl leri görmüş

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    avhol.jpg
    bu grafik işleyecek ve bu hisse de artık 3,00 altı olmayacak
    bugün 3,13 görüldü

7.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    kagıdın bilançoları nasıl, bu kağıdı anlayan, bilen varsa acaba buralardan alınır mı. kağıt sanırım 2015 de 15 tl leri görmüş
    Son bilancoda zarar acikladi. Bilancoda soylenecek pek parlak bir sey yok. Kagidi arastirdim biraz 15 lerden buraya düşürecek hic bir sey bulamadim tamamen baskiyla spekülatif olarak düşmüş.Belki patron mal topladi yada baska birisi küçükler dökülsün diye yapti orasını bilemiyorum. Ancak teknik olarak dip yapti bundan sonra kademeli olarak cikis yapmasi gerekiyor.3 üstünde kaldigi sürece büyük canagi tamamlayarak eski zirvelerini test edebililir. Ayrica bu kagida galip ozturk un gelecegi söylentisi var. Gelir mi belli olmaz kim derdi ki alcatel ozgyo gibi kagitlarda galibi gorecegiz ve kagitlar tavan tavan gidecek.Eger bu galip söylentisi dogru cikarsa canak kisa vadede tamamlanir ytd.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. galip söylentisi çıkaranlar varsa, nlar pazarlamacıdır.

alcatell le, avhl aynımı.

metr yatırım, yani galip öztürk, söylentiye mahal vermeden, hisseyi aynı gün alır, tavan yapar, akşamda kap a açıklama yllar. hisse aldık diye. vakfn, alcatell gibi...

Sayfa 3/68 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •