Sayfa 48/68 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 377 - 384 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. Yolunu şaşırdığı yok..
    Aynı tas, aynı hamam, aynı kurna..

2.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Yolunu şaşırdığı yok..
    Aynı tas, aynı hamam, aynı kurna..
    Şaşırmamış güzel düşmüş...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Sağa, sağa en sonunda bitirdiniz.
    Fakat burada da malum alıcı buluyor tahta.
    Dedim size kendisini tanırım diye değil "6" ay "6" yıl geçse bir lot satmaz boşuna uğraştınız.😁 Adam köylü, askerliğini de inzibat yapmış. ( Yani ben anlamaz merkez anlar ) Tutturmuş maliyet 2.88 diye bir de şimdi altı aydır bekliyorum %20 de kar isterim derse yandık valla. Oooyy Oyy..!

4. Şuraya da bi selam çakalım :) naaabıyonuz be yaaa?

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Batasıya kadar burdayım 1 lot vermem bu üç kağıtçı çakallara ... ortalamam 2.14 verin 10801 her ay 1000 almaya devam edeceğim...siz bizi sağmalık inek sandınız galiba yukardan ver malı aşağıdan topla..ama aşağılıksınız borsa falan değil bu iş resmen dolandırıcısınız

Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Batasıya kadar burdayım 1 lot vermem bu üç kağıtçı çakallara ... ortalamam 2.14 verin 10801 her ay 1000 almaya devam edeceğim...siz bizi sağmalık inek sandınız galiba yukardan ver malı aşağıdan topla..ama aşağılıksınız borsa falan değil bu iş resmen dolandırıcısınız
    Bu lotların bir sınırı olsa sata sata bitirirlerdi belki. Ama bitmiyor işte sınırı yok... Bıktırıncaya kadar satıyorlar. Ta ki siz bıkana kadar. Aslında biz spekülatörlerle yarışmıyoruz, kendi aramızda sabır yarışına giriyoruz. Spekülatöre göre hava hoş, istediğiniz kadar alın. Belli bir yükü almadan gitmiyor gemi. Gemi yükünü tamamladığında ise sizde sabır kalmıyor. Bu döngüyü ben de yaşıyorum. Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır. Kolay gelsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Batasıya kadar burdayım 1 lot vermem bu üç kağıtçı çakallara ... ortalamam 2.14 verin 10801 her ay 1000 almaya devam edeceğim...siz bizi sağmalık inek sandınız galiba yukardan ver malı aşağıdan topla..ama aşağılıksınız borsa falan değil bu iş resmen dolandırıcısınız
    Hocam AVHOL'a yatırım nedeninizi öğrenebilir miyiz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Avhol e yatırım nedenimi ? Bir arkadaşım 3.21 de yakalandı brüt takasa girince kağıt düştü 2.00 liradan al dedi aldım 2.55 e çıktı 1000 tl falan kazandım.2.30 dan yine alayım dedim o gün bugun ala ala 2.14 ort düştü ama gün itibarıyla 4.500 tl zarardayım

Sayfa 48/68 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •