Sayfa 5/68 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

1. Sağolasin cefaks

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. .

--------------------------------------------------------------------------------

13-02-2017, 12:09 #1171

bafrali5548

bafrali5548 is offline

Duhul:Nov 2014Gönderi:861

Esas

Spek ben sattım 2,17 den artık tavana götürebilirsin...

.

--------------------------------------------------------------------------------

13-02-2017, 16:09 #1172

eso

eso is offline

Duhul:May 2015Gönderi:10

Esas

Bafralı bekledin bari bu haftayı cikarsaydin keşke. Geçen hafta iyi hacim yaptı. Neyse hakkında hayırlısı artık.

Kafama tüküreyim ne hisse kaçırdım gitti 20 bin tl.

3. Bafrali hisse her gun gitmeye başladı. Sabredene daha burda cok ekmek var gibi gözüküyor. Ytd

4. 2,4 2,7 arası çok gidip gelmişti 2,42 den gireyim diye dusundum ama yediremedim kendime 2,17 den sattığım malı 2,42 den geri almaya o yüzden vazgeçmiştim o günden bugune yuzde 50 arttı kafama yine tükürüyorum nasipten öte köy yok :) ama şu diyeyim dikkatli olmanızda fayda var sessiz sedasiz gidiyor ama ben bu kağıdı 3 yıldır takip ediyorum.invest çok işlemler yapıyordu o aralar ama artık takibimden çıkarttım izleme amaçlı 1 lot bırakmıştım onu da bugun 3,62 den sattım 1.5 tl kar yaptım :)

5. Belki de yarın genel kurulda aranızdakilerden biri benimdir.o yüzden fazla dedikodumu yapmayın.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bi halt olmaz artık bundan iyi ki dün vermişim

7. Bir önceki hafta cok guzel prim yaparak dikkatleri üzerine cekmisti. Bu haftanin pek parlak kapanmamasinin nedeni spegin ky dökme hamlesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hic bir spek ky çoğunlukta oldugu kağıdı götürmez. Bu hafta yeteri kadar mal topladi, Önümüzdeki hafta tekrar toparlanarak artik 4 lu rakamlara demir atacaktir. Ytd.

8. Noluyo arkadaşlar bu niye patladı böyle

Sayfa 5/68 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •