Sayfa 64/68 İlkİlk ... 14546263646566 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 505 - 512 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

AVHOL Aylık USD-BAZLl....... Satış Hedef Seviyem 3.00 $..........

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DĞEİLDİR.
    Hangi rasyolara göre belirlediniz bu hedefi anlayamadım.Şirketin daha ne yaptığıyla ilgili doğru dürüst bir bilgi de yok... sadece eski fiyatı 9 muş şimdi o fiyatı da tl bazlı 2 ye katlayacak diyorsunuz yani 18-20 TL civarı iyi o zaman ben de 50 TL olacak desem bu mantıkla olamaz mı?

2.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Hangi rasyolara göre belirlediniz bu hedefi anlayamadım.Şirketin daha ne yaptığıyla ilgili doğru dürüst bir bilgi de yok... sadece eski fiyatı 9 muş şimdi o fiyatı da tl bazlı 2 ye katlayacak diyorsunuz yani 18-20 TL civarı iyi o zaman ben de 50 TL olacak desem bu mantıkla olamaz mı?
    Avrasya Holdinge bağlı sağlık kurumları yani hastaneleri, iletişim firması ve sigortacılık işi yapan şirketi var. Ama yatırımların ağırlığı sağlık sektörü ile alakalı. Şu an Bistte yükselme potansiyeli olan bir hisse olarak dikkat çekiyor. 3.00 dolar çok iddali bir rakam olmuş. O kadar çıkar mı bilemem. ama bence biraz daha yolu var gibi duruyor. Tekniği güzel.

Patronları ile ilgili spk yasakları vb haberler de vardı. Pek güven vermediler bana ama dediğiniz doğru teknik olarak yukarı potansiyel var...

4. Gip den cikma

Arkadaşlar üç aylık bilanço ne zaman gelecek bilen var mı .Seans işlem saatleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz.Şimdiden teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by Rıfkı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar üç aylık bilanço ne zaman gelecek bilen var mı .Seans işlem saatleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz.Şimdiden teşekkürler.
    GİP te bulunan şirketler 6 ayda bir bilanço açıklar.

6. Perşembe sürekli müzayedede görüşmek üzere bakalım ne zaman keşfedilcen...

Sayfa 64/68 İlkİlk ... 14546263646566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •