Sayfa 65/68 İlkİlk ... 15556364656667 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AVHOL - Avrupa Yatırım Holding

üç aylık takas

2. geçen cuma kapanış 7,13 bugün 5,42 anlık,Bu mu düzeniniz yazıklar olsun.

3. Amına koduğumun TELLİ'si ve yandaşları siz nasıl pisliklersiniz,siz nasıl kansızsınız,bize bu yaptıklarınız yanınıza kar kalmasın. Bu hisseyi düşürenlerin avleri arabaları yanar inşallah. Türk filmlerinde olur ya adamın elini kolunu bağlar yanında karısına tecavüz ederler,aynen bunların yaptıkları da böyle bişeydit. Lnet gelsin size pisliker inşallah okursunuz. Alsancak ve Avrupa Hastaneleri batarsınız inşallah.

4. bu ****** çocuklarının bizden çaldıklarının iadesi için ne kadar bekleriz tahmini olan var mı?
    Sayın Cefaks siz genelde şifreli bi şekilde yazılarınızda fiyat veriyorsunuz,bu işi bilse bilse siz bilirsiniz.

5. Marttan beri %500-700 kazandırmış bir hisse.. Siz sanırım 15 gun önce aldınız.. Duzeltmesını tamamladı endeks musade ederse zararınız kalmaz ozaman cıkın hısseden..ki Bi 2 ye katlasın sız yokken iyi prim vermiş
     Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    bu ****** çocuklarının bizden çaldıklarının iadesi için ne kadar bekleriz tahmini olan var mı?
    Sayın Cefaks siz genelde şifreli bi şekilde yazılarınızda fiyat veriyorsunuz,bu işi bilse bilse siz bilirsiniz.
    JSN-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

6. 28 ocak 5.40 18 mart 7.75 gördü devamm

Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

7. 7.81 tepeyi bugün 8.44 tavan zararı olan kalmamıştır bist e ragmen gitti.

Charles Bukowski.YTD

8. Bist %-7 avhol %+7 tarihe not düşelim

Charles Bukowski.YTD

Sayfa 65/68 İlkİlk ... 15556364656667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •