Sayfa 125/999 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Açılım yıllarında Akape/Fetö/PKK üçlü yapıyordunuz zevkin doruklarındaydınız.. Faşist Kemalistler! gerilla vuracak Kürdistan'ı kuracak diye uluyordunuz senin Pamuk'un da aralarındaydı....
    O zaman kim kime güç fişi takıyor diye sordunmu ki şimdi soruyorsun...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Erdoğan Orhan Pamuk'a "terörist" dedi.

https://odatv.com/nobel-bana-verilse...-10121934.html

Başlık altında önüne gelene terörist yaftası takanların nereden güç aldığı belli olmuyor mu?

Sanki oyun oynuyoruz. O da terörist, bu da terörist. Şunu dedi terörist bunu ima etti terörist.
    Terörü ve teröristi destekleyen teröristtir. İlla eline silah almasına gerek yoktur.
    Eline silah alana sözleriyle destek oluyorsa, eline silah alandan farkı yoktur.
    Bu tespiti yapan düşmanım bile olsa desteklerim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Milli helikopterimiz ATAK tarihin en büyük savunma sanayii ihracatıyla dost kardeş Pakistan'a satilacakti...ama 2018 de gerçekleşmesi gereken teslimat, motoru ABD izni alınamadığı için halen bekliyormuş...bunun üzerine İngiltere'den Rolls Royce motoru alınmak istenmiş. İngiliz hükümeti izin vermemiş.

bir milli ürün hikayesi....

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu iyi bir şey mi ameliyat sayısının çok artması, Allah aşkına!

https://hizliresim.com/odJzm9

Bu aksam yolladılar sigortası yok kaza geçirmiş. Devlet hastanesi ameliyat etmemiş bibahaneyla göndermeye çalışıyor. Beni aradılar abi bi doktor ameliyat etmezse 2yada3 gün içinde ayağını kesecekler dediler şimdi a para isteyecek insaflı bi doktor arıyoruz. 2 saattir onla uğraşıyorum ameliyat sayısının artması değil ameliyata nasıl ulaşıldığını anlatsınlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn. Başkanım geri zekalı bile olsa, geri zekalı gerzeklere geri zekâlı denmez, eseflen kınıyorum sizi!
    Geri zekalı anlamıyor ki geri zekalı sediğimi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geri zekalı diyorumda inanmıyorsunuz.
    ben inandım artık.

inşallah anadolunun hekim bulunmayan devlet hastanelerinden birine düşer de bi görür sağlık hizmetini...

mesela benim ilçem, 150 bin nüfus, operatör kadın doğumcu yok doğum yapmaya veya kist ameliyatına komşu ile gidiyor insanlar. büyük ihtimal erkek olduğu için hadi doğum yapamaz ama dilerim fazla bir şey değil gıda zehirlenmesi filan geçirir...bırakın 12 saat acilde beklemeyi, gece hastaneye bile almadıklarını görür. suriyeli değilseniz almıyorlar. ortalığı da b.k götürüyor. koyup arabaya ankaraya getirdik 3 kere hastalarımızı (ankara 330 km) ilçeye gidince hasta olmayalım diye dua ediyoruz.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Milli helikopterimiz ATAK tarihin en büyük savunma sanayii ihracatıyla dost kardeş Pakistan'a satilacakti...ama 2018 de gerçekleşmesi gereken teslimat, motoru ABD izni alınamadığı için halen bekliyormuş...bunun üzerine İngiltere'den Rolls Royce motoru alınmak istenmiş. İngiliz hükümeti izin vermemiş.

bir milli ürün hikayesi....

Bir gomünistlikten vazgeçemedin Bora bey, şu nur yuze bak yalan mı soyluyor yani?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Insan gomünist doğar, gomünist ölür derler artik inandım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 125/999 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •