Sayfa 13/999 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ne bu ülkeye ne parasına ne borsasına İNANMIYORUM.
    hıc bır seyıne ınanmadıgın bu ulkede neden yasarsın laf olsun dıyemı yazarsınız yazdıgınızı bır daha okumanızı tavsıye ederım yok okudum ve hala aynı fıkırdeyım dersenız sıze gule gule bu ulkeyı herseyınızle terk edın fazla mesgul etmeyın
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    Bu ülkeye inanmıyorum bence fazla olmuş...

Söylenecek laf değil. Hangi düşünceden olursa olsun alkışlayacak adam da bulamazsın.

3. Neden israrla bu ulkede yasiyorsunuz pek anlsilmadi.
     Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Neden israrla bu ulkede yasiyorsunuz pek anlsilmadi.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen devlet ülke bizim yönetenleri sevmeyebilirsin seçil gelde düzelt parasına da güvenelim borsasına da konuşmakla olmaz aktif siyasete gir çabala ben çabalıyorum şahsen kahve içip konuşmak değil icraatçı gençlik olması lazım yok ülkeyi mafettiler yok şöyle yaptılar yok böyle oldu diyen bi gençlik istemezdi atatürk başarıp düzelticez.

Koyunun bu kadar çok olduğu memlekete, bir de yaş gençse isyan etmek normaldir.

Ben yaşımdan dolayı salla gitsin diyordum, ta ki Bizans seçimlerine kadar, 800 binlik fark umutlarınmı yeniden canlandırdı.
    Son düzenleme : reha kaya; 25-11-2019 saat: 14:23.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. De bu salak CHP ye ne demeli...Bi delinin veya akıllının kuyuya attığı bi taş yetti...

7.  Alıntı Originally Posted by COLOR Yazıyı Oku
    hıc bır seyıne ınanmadıgın bu ulkede neden yasarsın laf olsun dıyemı yazarsınız yazdıgınızı bır daha okumanızı tavsıye ederım yok okudum ve hala aynı fıkırdeyım dersenız sıze gule gule bu ulkeyı herseyınızle terk edın fazla mesgul etmeyın
    sana ne be inanmama özgürlüğümü kullanıyorum,aynı şekilde herhangi bir dine de inanmıyorum. inanmama özgürlüğüm sorgulanamaz,eleştiriye kapalıdır.

8. Bu dünyanın hakimi kesinkes ABD ve müttefikleridir.dünyanın handi santim karesinde yaşarsanız yaşayın bu sizi de kapsar. ister ABD'de ister TR de ol ABD nin kontrolü altındasınız. istersen git kuzey koreye orasıda farklı değil. tanrı Amerikayı korusun.

Sayfa 13/999 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •