Sayfa 131/999 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ayhan bey...

Biz ailecek alışverişimizin çok önemli bir kısmını internet üzerinden yapıyoruz.

Değindiğiniz husus artık o boyutlara ulaştı ki...

Bu duruma kimsenin dur çüş dediği yok.

Bir ürünün üzerine 590 lira yazıp onu 190 liraya düşmüş gösterebiliyorlar.

Bunun alış faturasını göstermeden 590 liradan bir kaç satış yapmadan böyle bir indirim uygulamasına anlı şanlı büyük alışveriş sitelerinin yöneticilerinin izin vermemeleri gerekir.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ayhan bey...

Biz ailecek alışverişimizin çok önemli bir kısmını internet üzerinden yapıyoruz.

Değindiğiniz husus artık o boyutlara ulaştı ki...

Bu duruma kimsenin dur çüş dediği yok.

Bir ürünün üzerine 590 lira yazıp onu 190 liraya düşmüş gösterebiliyorlar.

Bunun alış faturasını göstermeden 590 liradan bir kaç satış yapmadan böyle bir indirim uygulamasına anlı şanlı büyük alışveriş sitelerinin yöneticilerinin izin vermemeleri gerekir.
    ben bil,nen markaların internet mağazaları dışında internet alışverişine çok güvenemiyorum. özellikle temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin market liste fiyatları ile internet satış fiyatları arasında %30 a yakın fark oluşuyor. ama internette bilmediğim satış yerlerinin uygun fiyatlarından almaktansa marketlerin indirimlerini takip edip marketlerden yada migrosun sanal mağazasından almayı tercih ediyorum.
    gerçi internetten aldığım çoğu şeyden de mennum kaldım ama özellikle dediğim gibi temizlik malzemelerinin orjinalliğinden şüphelendiğimden internet üzerinden değilde marketlerden alamyı tercihe diyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. 2003 model SEAT LEON arabam var...Değiştirmek te istiyorum ama sırf vergilerim bu adamlara gitmesin yemesinler diye almıyorum erteliyorum...

Belki erken seçim olur da devran değişirse o zaman alırım diye bekliyorum

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    2003 model SEAT LEON arabam var...Değiştirmek te istiyorum ama sırf vergilerim bu adamlara gitmesin yemesinler diye almıyorum erteliyorum...

çok farketmez ki bu adamlar gelir o adamalr gelir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben bil,nen markaların internet mağazaları dışında internet alışverişine çok güvenemiyorum. özellikle temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin market liste fiyatları ile internet satış fiyatları arasında %30 a yakın fark oluşuyor. ama internette bilmediğim satış yerlerinin uygun fiyatlarından almaktansa marketlerin indirimlerini takip edip marketlerden yada migrosun sanal mağazasından almayı tercih ediyorum.
    gerçi internetten aldığım çoğu şeyden de mennum kaldım ama özellikle dediğim gibi temizlik malzemelerinin orjinalliğinden şüphelendiğimden internet üzerinden değilde marketlerden alamyı tercihe diyorum
    Temizlik malzemesi sahte olunca, Vakko donlarınız mı deforme olacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. İSKİ zammı geri alınmıştı değil mi İBB meclisinde ?

Yeni fatura gelmiş...Geçen ay da su birim fiyatı 4 TL imiş...Bu ay da aynı 4 TL...

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    2003 model SEAT LEON arabam var...Değiştirmek te istiyorum ama sırf vergilerim bu adamlara gitmesin yemesinler diye almıyorum erteliyorum...

ben ekmeğimi bile kendim yapıyorum ,bunlara KDV mi vereceğim
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Motordan kastı başka
    Özge motoru olabilir mi..
    Bayağı güçlü ve torklu motormus

Sayfa 131/999 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız