Sayfa 134/999 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bloomberght'de polis akademisi öğretim üyesi uzun ve detaylı bir şekilde para politikasını yorumluyor.

Bu kurum bildiğimiz polis yetiştiren polis akademisi değil mi?.

https://twitter.com/r_x_p_u/status/1...036416/photo/1
    orası ama bu akademi kısmının hocaları okulun değil yıllardır var onlardan eskidende fetöcü üyeleri vardı tv lere çıkıp ekonomi ve siyaset yorumu yapan
    genelde üniversitelerden akademiye geçici görevle geliyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    orası ama bu akademi kısmının hocaları okulun değil yıllardır var onlardan eskidende fetöcü üyeleri vardı tv lere çıkıp ekonomi ve siyaset yorumu yapan
    genelde üniversitelerden akademiye geçici görevle geliyorlar
    Bir tanesi de gözlüklü, kel kafalı, esmer bi tip var ismi Mehmet Şahin...Doç tu Prof olmuş yakında...Yandaşın en önde gideni...Tv lerde her akşam siyaset programlarına çıkarıyorlar...

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Yaptığım iş itibariyle yıllar önce Anadolu'da şirin bir ilimizde bir tekstil firmasına gittim. Ünlü bir markaya fason eşofman üretiyor. Ana firma kalite kontrolörü geliyor en ince ayrıntısına kadar "şöyle şöyle olacak" deyip gidiyor. "Kaça alıyor sizden" dedim fiyatı söyledi o zamanın fiyatlarıyla 5-6 eur arasına geliyor. Aynı eşofman mağazada 30 - 35 eur civarı. Ciddi şaşırmıştım. En küçük bir falsoda da direkt geri çevriliyor ürün.

Maliyetlere bakıyorum, işçilere baktım çoğu çoluk çocuk. Meslek lisesinden kız erkek öğrencileri günde 14 saat çalıştırıp üç kuruş para veriyorlar. Müthiş bir emek sömürüsü..
    vakkonun ve lacostenin tşörtlerini fason üreten arkadaşımın babasının atölyesi vardı onun üretim fiyatı ile vakkonun satış fiyatı arasında 9-10 kat fark vardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bir tanesi de gözlüklü, kel kafalı, esmer bi tip var ismi Mehmet Şahin olabilir...Doç tu Prof olmuş yakında...Yandaşın en önde gideni...Tv lerde her akşam siyaset programlarına çıkarıyorlar...
    zaten akademide yandaş polmayan tek kişi görevlendirilmiyor chp dyp koalisyonlarında bile sağcı öğretim üyesi dışında görevlendirme yapılmamıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    vakkonun ve lacostenin tşörtlerini fason üreten arkadaşımın babasının atölyesi vardı onun üretim fiyatı ile vakkonun satış fiyatı arasında 9-10 kat fark vardı
    VAKKO deme bana...Bugün iyi prim yaptık...

Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    partide tanımadığın yok sarılıp öpüşüyonda yokmuydu bi tişörtün falan giyseydin

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Evet mümkündür. Sizin andıklarınız krema! Bizim ana firma ortadan hallice bir markaydı..

Sayfa 134/999 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •