Sayfa 137/999 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Albayrak : Umutluyuz , aziz Türk milletinin ve onun cumhuriyetinin ilelebet payidar olacağına inanıyor, 17 yıldır attığımız tohumların çok yakında filizlere, fidanlara dönüşeceğini çok iyi biliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Damat bey iyi konuşuyor da daha bugün aldığım süte %
    15 zam gelmiş...
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Başkent Ankara...
    samanpazarı , karanfil sokak oralarda daha ucuza don bulabilirsiniz tutkudan ... defolu mallar oluyor ya da outlet avm lerinde daginin mağazalarında defolu ürünler var ucuza gelir... aslında en güzeli asker donları incecik tiril tiril... baktın iyice delinmeye başladı tel tel oldu , arabana üstüpü olarak kullan , cam sil , yerlere paspas yap... her boyaya gelir
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Fed faiz kararı saat 22:00’de açıklanacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

FED faizlerde herhangi bir değişikliğe gitmedi

Fed kararında “görünüme iliskin belirsizlikler” ifadesi metinden çıkarıldı

FOMC kararı oybirliği ile alındı

Fomc: 2020 faız tahmını %1.6 (eylul tahmını %1.9)

Sayfa 137/999 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •