Sayfa 16/999 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. ben de altivek gibi dusunuyorum bunlar gidene kadar dolardayim....

Yine trolcukler basmış burayı, sanki bir onlar seviyor memleketi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Öğretmenler Gününde Konya'da düzenlenen törende, ayak ayak üstüne atan birini kürsüden fırçalayan Vali Cüneyit Orhan ve fırçaladığı genç bir araya gelmiş ve sulh fotoğrafı çektirmişler...

Dedikleri şu: Vali saygısızca oturduğu için azarladığı genci öğretmen zannetmiş. Oysa bu adam bir gazete muhabiriymiş...Vali bu adamın muhabir olduğunu bilse sorun etmeyecekmiş.

Benim anladığım şu: O salonda ayak ayak üstüne atarak saygısızca oturacak kişi ancak öğretmenler dışında biri (memurlardan başka biri de olabilir) olabilir...

Benim anlamadığım ise şu :Bu devletin valisine saygı dedikleri şey ne menem bir olgudur ben anlamadım doğrusu. Sadece memura geçerli bir şey anlaşılan.

Aslında vali üzülmüştür astı olmadığına, devlet memuru olmayan vatandaşta vali karşında hazırolda durmalı...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bakın anlaşamadığımız husus şu: Bu yönetimi, hükümeti, devlet adamını, Ahmeti Mehmeti sevmiyorum , inancım yok diyebilirsiniz. Sizin tercihinizdir. Kişiseldir. Kimsenin bir şey deme hakkı yoktur bence.

Ama bu ülkeye, inancım yok, sevmiyorum diyorsanız bazı itirazlarla karşılaşmanıza şaşırmamalısınız.

Bunun itiraz edilmeyecek, demokrasi ve özgürlükle savunulacak bir tercih olduğunu ileri sürmek anlamsız.

Dünyanın neresine giderseniz gidin, dünyanın en özgür kabul edilen ülkelerinde bu lafı edin, başınız belaya girebilir. Ve o ülkede ne aradığınızı sorabilir insanlar.

Ha. Maraş'ta benim 3 yakınımı yaktı bu ülkedekiler diyorsanız, acılı insanlarla yukarıda değindiğim şeyleri tartışmam ben.

Yanlış olur.

6. Basbaglari yazmamissin orda kim vardi,
    marasi,corumu,sivasi,basbaglari halki birbirine dusurmek isteyenler yapti.

.
     Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    bak dostum bu ülkede gerçekleri söylersen işte böyle küfürle linçle karşılaşırsın.yemediğin küfür kalmaz. sözde ülkede demokrasi var,onlardan olursan ağzına geleni söyle işte yukarıda görüyorsun,ama ötekiysen sen aşağılık bir o.ç oluyorsun onların gözünde. bunlar böyle asarlar keserler biçerler.o yüzden bu ülkeden bi pok olmaz. geçen nisan ayında anamuhalefet liderine yumruk atan bir at hırsız hıyar vardı,işte bunlar o kabileden.çubukta linç vardı beyler linç hemde başrolde bunlar vardı. sivasta bunlar vardı, maraşta bunlar vardı,çorumda bunlar vardı 1977 1 mayısta bunların ağaları vardı vardırda vardı.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Acıları yarıştırmanın bir anlamı yok.
    Maraş'ta ve Başbağlar'da ölenler bu ülkenin insanları idi.

O dönemde bu katliamları kim engellemedi ise ya da engelleyemeyedi ise vebal onların üzerinedir.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Acıları yarıştırmanın bir anlamı yok.
    Maraş'ta ve Başbağlar'da ölenler bu ülkenin insanları idi.

O dönemde bu katliamları kim engellemedi ise ya da engelleyemeyedi ise vebal onların üzerinedir.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu katalitik egzos deliğine uymayin siz, örnekler cok farklı diger ikisinde linç var, öbürü ise eli silâhlı itlerin planlı katliamı...

Son cümlenize ise katılıyorum, kimler sebep olup veya engelleyemediyse Allah belâlarını versin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 16/999 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •