Sayfa 18/999 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    yazılarımda saygısızlık yok..aba altından sopa göstermek hadsizligi yok..olayı mecrasında çıkarmayın.

Valla çok eskiden beri derdim, Avrupa kapıları açsa yorganı tüfek yapan soluğu orada alır diye.

Bir de anti tezim vardı, biz kapıları açsak Suriye Irak gibi ülkelerde, adam kalmaz diye.

Ikincisi maalesef gerçekleşti, engin siyasetçilerimiz sayesinde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Grandük Notoras Bizanslılar'ın duygularını "Şehirde Latin külahı görmektense Türk sarığını yeğlerim" diye en veciz biçimde ifade etmişti.

Aynı o zaman ki Bizanslıların durumuna düştük, ezan sesi yerine kilise çanını yeğleyecek milyonlar var bu memlekette.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Gidenlere ve gitmeyi tasarlayanlara sallamak, hainlikle suçlamak bel altından vurmak doğrudan akp söylemi, hatta bunu yapan alev alatlı diye bir kadın gayet profesyonel şekilde bu konuyu gündeme getirip bu insanları hedef gösteriyorlar.
    akp bunu birçok konuda yapar, ama şimdi gündem bu değil, gündem bu olsa formül basit.
    Yani sorunun kökenine inmek, hakikati konuşmak yok. Hedef gösterme, konuyu saptırma ve karşı tarafı suçlama var. akp nin basit ama işe yarar taktikleri.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    bu başlık bu ülkeye inanmayan, bu ülkeyi sevmeyen, ülkeden kaçmak istese de gidemeyen, kendini mahpus hisseden acılı insanların teselli ve anlayış aradığı bir başlık haline geldi...

kızgın ve mutsuz insanlar...

ne yapsak bilmiyorum...ne desek boş.

imkanı olanların çoktan ülkeyi terk ettiklerini biliyorum. olmayan bir çok mutsuz ve umutsuz insan da bir fırsat bulsam da gitsem diyor...

ben bu yönetimden ve de ülkenin gidişatından mutlu olmasam da ne gidecek bir ülke arıyorum ne de gitmeye bir niyetim var.

farkımız bu.

kaderini bu ülkeye bağlamisim...

gidene ve de gitmek isteyene güle güle deme pozisyonundayim...

5. günaydın arkadaşlar,Bora Bey, Reha Bey sizlere sonuna kadar katılıyorum. Zamanında sivas olayında dönemin başbakanı T.Ç...kimsenin burnu kanamadı kazasız belasız atlatılmadı demedi mi ve diğer olaylar da aynı onun milliyetçilik devletçilik taslayanları çok gördük geçin bunları ..

6. Artık bu dolarda 6 ların üzerini görmemiz gerekiyor. çok sıkıştı..aralığın ilk haftası bekliyorum hadi artık..

7. katardan 5 milyara çıkan swap anlaşması 10 veya 14 çarpanlar 50 70 milyar dolarlık merkez kontrolü demek.balina girmeden bu iş yürümez. bence girmez.ancak kurun bu seviyede olmasını ülke kaldırmaz .mecburi yükseltme gerekir o zaman da merkez pozisyonunu ona göre ayarlar gibi görünüyor.ytd.

8. 26 Kasım Salı 10:34 TCMB, KATAR MERKEZ BANKASI SWAP ANLAŞMASI 3 MİLYAR DOLARDAN 5 MİLYAR DOLARA ÇIKTI

26 Kasım Salı 10:33 TCMB: TCMB İLE KATAR MERKEZ BANKASI ARASINDA SWAP TADİL ANLAŞMASI İMZALANDI

USD/TL iyice kontrol altına alındı bu anlaşmayla...

Sayfa 18/999 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •