Sayfa 206/999 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Uygar, özgür ve demokratik bir dünyanın en büyük kabusu Çindir. Geleceğin hızla yayılan kanseridir Çin. Daha şimdiden tüm dünyaya sansür ihraç ediyorlar. Keriz Avrupalılar bunun da hala farkında değil, iş işten geçince yumurta kapıya dayanınca çok geç olacak. Özellkle Avrupanın en köklü üniversitelerinde, entel çevrelerinde - sosyal bilimler gibi eften püften dallarda - komünistlerin borusu ötüyor. Sizin sesinizi çıkarmanıza bile izin yok, bu korkunç bir şey.
    Avrupa nasıl farkında değil mesela en basit örnek Mesut un kulübünden gelen açıklama. Adamlar Mesut a destek olacağına Çin in tarafını tutuyor aman aramız bozulmasın Çinden bize para muslukları akıyor onlar kesilmesin diye.

Mesut artık bir sporcu değildir tıpkı arda gibi rıdvan gibi kenan sofuoğlu gibi bir partinin siyasi figüranıdır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Mesut a iyi oldu. Pek şımarmıştı ben Alman im ben Almanyads büyüdüm Türk asıllı Alman im bilmemne. Türksün oğlum sen. Öyle Alman olunmuyor. Bunlar birbirine hala soyluluk taslayan aile soyadına göre şirket içi terfi alan veren adamlar. Avrupa avrupa diye keriz gibi yemişti asimilasyonu, bunlara asimile olsa dahi hayvan olarak değer göreceğini nihayet anladı değişik arayışlara giriyor şimdi de. O halleri nasıl itici ise bu hâlleri de öyle itici ve sahte bence.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Mesut artık bir sporcu değildir tıpkı arda gibi rıdvan gibi kenan sofuoğlu gibi bir partinin siyasi figüranıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Mesut a iyi oldu. Pek şımarmıştı ben Alman im ben Almanyads büyüdüm Türk asıllı Alman im bilmemne. Türksün oğlum sen. Öyle Alman olunmuyor. Bunlar birbirine hala soyluluk taslayan aile soyadına göre şirket içi terfi alan veren adamlar. Avrupa avrupa diye keriz gibi yemişti asimilasyonu, bunlara asimile olsa dahi hayvan olarak değer göreceğini nihayet anladı değişik arayışlara giriyor şimdi de. O halleri nasıl itici ise bu hâlleri de öyle itici ve sahte bence.
    bir insanı koşullar oluşturmaz , koşullar sadece onun kim olduğunu ortaya koyar...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    unu muhafaza etmek zordur..ama köylüler kışlık unlarini tahtadan yapılan ambarlarda muhafaza ederlerdi...çuvallarda muhafaza etmek uzun sürede zordur..

6. Kıtlık mi gelecek ne bu hazırlık?
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Kıtlık mi gelecek ne bu hazırlık?
    Tanzim satış gelecek, stokcu teröristlere Reyis için geçit vermeyeceğiz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. ...
    ne kadar stoklarsan stokla dedi garip

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Sayfa 206/999 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •