Sayfa 232/999 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Hadi inşallah !!!

Uzun süredir akıbeti tartışılan Doğa Koleji ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Doğa Kolejinin İTÜ Vakfı tarafından satın alınmasına ilişkin imzaların atıldığı öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/do...tildi-41401328

2. Devalüasyon seçeneği ile bu saydıklarını bir teraziye koyuyorlar ve bu saydıklarını yapmanın *kendi* açılarından daha faydalı olacağına kanaat getiriyorlar.

Aslında haklı oldukları tek bir nokta var, deval olursa kısa bir süre içinde tekrar şu anki noktaya geleceğiz. O nedenle hiç boşuna bu işe girmeyelim diyorlar. Ben öyle anlıyorum.

Deval'in şu anda devlete hiç bir faydası yok. 2001'de vardı. Ama şimdi sadece döviz mevduatı sahibine faydası olur onun dışındaki tüm aktörler bu işten zarar eder.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Her şeyin çözümü var ..

Bir problemi, onu ortaya çıkaran bilinç düzeyi ile çözemezsiniz! A. Einstein

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Hadi inşallah !!!

Uzun süredir akıbeti tartışılan Doğa Koleji ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Doğa Kolejinin İTÜ Vakfı tarafından satın alınmasına ilişkin imzaların atıldığı öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/do...tildi-41401328
    Sizin için gerçekten çok sevindim evlat en büyük sevinç ve endişe kaynağı.En kısa sürede daha iyi bir düzen kurulur inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Zorla nobel sahibi yapacaklar reisimizi
    Peter Handke olayından sonra almaz...

Sözünün eri adamdır malum.

Handke olayından sonra Nobel ödülünü tanımeyruz.

Yok hükmündedirler kendileri...

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Sizin için gerçekten çok sevindim evlat en büyük sevinç ve endişe kaynağı.En kısa sürede daha iyi bir düzen kurulur inşallah.
    Teşekkür ederim...Umarım herşey çok daha iyi olur hem okul hem de öğretmenler/öğrenciler açısından...

İTÜ kolları arasına girmek çok iyi...Ben de İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Müh.liği 1988 mezunuyum...84 girişliyim...

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...Umarım herşey çok daha iyi olur hem okul hem de öğretmenler/öğrenciler açısından...

İTÜ kolları arasına girmek çok iyi...Ben de İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Müh.liği 1988 mezunuyum...84 girişliyim...
    Sen 53 54 yaşında mısın ya???????

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Sen 53 54 yaşında mısın ya???????
    68 doğumluyum...

Sayfa 232/999 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz