Sayfa 269/999 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    Marbella , Ibiza , Como , Capri , Gstaad , Saint Barthelemy , St. Moriz , Taormina , Floransa , Formentera , The Algarve buraları geze durun... Cote d'Azur ' a ( Antibes , Nice , Monaco Monte Carlo , Saint Tropez ) ise lütfen gelmeyiniz. Bıktık artık kapri şortlu güneş yüzü görmemiş süt beyaz bacaklı ultra-meraklı tur turistlerinin ellerinde telefon foto makineleri ile şak şak arabalarımızın bizim resmimizi çekmelerinden , yaşam tarzımızı incelemelerinden... yeterrrr ya yeter... laboratuvar mı orası neyi gözlemliyorsun ?
     Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Güney Fransa yı şiddetle tavsiye ederim.
    ben ne yazmışım siz halen bir de şiddet ile tavsiyede bulunuyorsunuz , pes yani ......gelmeyin Güney Fransa'ya falan ... oralar güney fransa sahilleri ne işiniz var orada ?

İhtirâz-ı ta’neden kalmakdadır âhım nihân
    Bir hakîkat kalmasın âlemde Allahım nihân

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Valla arkadaşlar çaresiz kalmasam bu mesajı buraya yazmazdım.Konuyla ve topikle alakası yok ama bana cevap verecek adam da ancak bu topikten çıkar diye yazıyorum.Cehaletimi bağışlayın meslek finansla alakasız belki de basit bir konudur bilemiyorum.Konu şu altın gümüş rasyosu gelecek yıl gümüş lehine değişecek diye düşünüyorum diyelim.Bu konuda yatırım yapabileceğim bir enstruman var mı nasıl bir yol izlemek lazım.Hoşgörülerinize sığınarak bilgi verebilecek biri olursa çok sevinirim.HSBC de yatırım şubesiyiz biz mevduat bankacılığı yapıyoruz gelin yatırımlarınızı biz yönlendirelim dediler,peki dedim gittim bu soruyu sordum,sanki nükleer füzyonu sorduk,cevap sıfır ))))))Gene cevap çıkarsa burdan çıkar dedim.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla arkadaşlar çaresiz kalmasam bu mesajı buraya yazmazdım.Konuyla ve topikle alakası yok ama bana cevap verecek adam da ancak bu topikten çıkar diye yazıyorum.Cehaletimi bağışlayın meslek finansla alakasız belki de basit bir konudur bilemiyorum.Konu şu altın gümüş rasyosu gelecek yıl gümüş lehine değişecek diye düşünüyorum diyelim.Bu konuda yatırım yapabileceğim bir enstruman var mı nasıl bir yol izlemek lazım.Hoşgörülerinize sığınarak bilgi verebilecek biri olursa çok sevinirim.HSBC de yatırım şubesiyiz biz mevduat bankacılığı yapıyoruz gelin yatırımlarınızı biz yönlendirelim dediler,peki dedim gittim bu soruyu sordum,sanki nükleer füzyonu sorduk,cevap sıfır ))))))Gene cevap çıkarsa burdan çıkar dedim.
    twitterda okan aybar var ... ona sor ... şanslı günündeysen güzel yanıt alırsın , şanssız günündeysen ironi full kontakt yanıt alırsın ....
    ikinci seçenek gerçekleşirse tekrar dön gel buraya , biz de jestimizi yaparız ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    twitterda okan aybar var ... ona sor ... şanslı günündeysen güzel yanıt alırsın , şanssız günündeysen ironi full kontakt yanıt alırsın ....
    ikinci seçenek gerçekleşirse tekrar dön gel buraya , biz de jestimizi yaparız ...
    Aldık ya ironi ful kontakt yanıtımızı,oraya ne gerek var hamza hocam)))))))))))

Yok hayır bende twitter ,instagram,face falan olsa kolay da eski adamız hiçbiri yok valla.Tek kaynak hissenet ))))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bankalar aracılığıyla gümüşe TL veya USD karşılığında yatırım yapabilirsiniz. İşlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştireceğiniz için fiziki olmayan şekillerde yatırım yapmış olursunuz. Bunun için bankaların şubelerine giderek veya internet sayfasından yatırımcı başvuru formunu doldurarak, gümüş hesabı açtırma talebinde bulunmalısınız.

Hesabınız açıldığında istediğiniz miktarda alım satım işlemlerinde bulunabilir, aradaki farktan kazanç sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus hangi bankayı seçeceğinizdir. Çünkü her banka farklı avantajlar sunar. En iyi hizmeti vereni, yatırım planınıza denk düşeni tercih edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bankalar aracılığıyla gümüşe TL veya USD karşılığında yatırım yapabilirsiniz. İşlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştireceğiniz için fiziki olmayan şekillerde yatırım yapmış olursunuz. Bunun için bankaların şubelerine giderek veya internet sayfasından yatırımcı başvuru formunu doldurarak, gümüş hesabı açtırma talebinde bulunmalısınız.

Hesabınız açıldığında istediğiniz miktarda alım satım işlemlerinde bulunabilir, aradaki farktan kazanç sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus hangi bankayı seçeceğinizdir. Çünkü her banka farklı avantajlar sunar. En iyi hizmeti vereni, yatırım planınıza denk düşeni tercih edebilirsiniz.
    Yok hocam gümüşe yatırımın envayi çeşidini öğrendim.Zaten paramın yüzde 70 i gümüşte,benim derdim altın gümüş rasyosuna yatırım yapabilmek.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    https://www.swissquote.ch/index/index_quote_e.html

Hesap açın. İsviçrenin en güvenilir kurumlarından... Önce internetten üyelik formu vb dolduruyorsunuz. Sonra gerekli şeyleri print edip imzalayıp diğer gerekli belgeler ile kargo ile gönderiyorsunuz. Dhl express 24 saat içinde ulaşır.
    Sonra paranızı btctürk, paribu gibi türk kripto borsalarından bitcoin veya ilgili kripto ile masrafsız 5 dakika içinde aktarıp orada istediğiniz birime trade edersiniz. Sonrasında istediğiniz an yine kripto transferi ile 5dk içinde parayı trye geri çekebilirsiniz. Ne masraf var ne vergi ne de kimse takip edebilir.
    Örnek olarak hsbc den btctürk'e eft 5dk.
    Btctürkte kripto aldınız ve transfer verdiniz toplam 10dk sonra para swissquoteda.
    Swissquote kriptoyu paraya çevirip işlem yaptınız diyelim akşam saat 4te işlenizim tamam ve para lazım.
    Tekrar kripto aldınız btctürk cüzdanınıza attınız 5dk.
    Btctürkte try'e çevirdiniz ve eft emri verdiniz totalde 10dk sonra yani 4:10da para hsbc de.
    Ytd

Sayfa 269/999 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •