Sayfa 303/999 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu sn moruk bilgi olmadan neyi konuşacağız.Benim branşım değil ki senle tartışayım.Adam dünyada sayılı deniz bilimcileri zaten türkiyede dedi.Kaç tane arkadaşını saydı ,hiçbirimize danışılmadı dedi.Zaten ÇED raporunu hazırlayan bayan profda bu adamın öğrencisiymiş.Sen bu adamı bir mesajla sildin attın.Benim burda hayatın merkezine ne yerleştirdiğimden daha önemlisi senin bu önyargın oldu valla.Senin gibi rasyonel bir akıla şimdi bu yakıştı mı.
    Abi bende rasyonel akıl olsa ne olmasa ne
    Bu finansal yapıyı dikeltene dek
    50 yıl geçer 99 unda ölmüş olurum
    Yani
    Satışçısın bi yerde
    Daha satmadan tüm detayı düşünemezsin
    50 yıl sonra hayatta olursam izlerim yutub tan
    Ben mal satarken fiyat kalite teslim süresi buna odaklanırım
    Evrak işi ofiste zate dönünce yapıyom
    Olmuycak işin şeysine detayına ne bakıcam ya

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ver işte bir 20 dakikanı internette adamın videosunu bul izle .Fatih altaylının bu pazar yaptığı program.İlk konuşan prof değil,ikinci ver bir yirmi dakikanı ,hala aynı fikirdeysen ısrar etmem.Ben zaten anlamam ki bu işlerden.
    Bosuna uğraşmayin Alzheimeri var, delinin şeyini belledigi gibi dediğini der durur, sittiredin gitsin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Ama illa fikir soruyorsan
    Süveyş kanalı açıldı ya
    Nooldu
    Kuzuldenizle Akdeniz heba mı oldu ?
    Dev tektonik hareketler mi oldu?
    Deniz kızı eftalya yüzüp mü geldi?
    Ne değişti yani?
    Herkez Sharm da şnorkelliyo .
    Hayatından millette, gemicilerde memnun.

Ne diyeyim ,neyse tüm arkadaşlara tavsiye ederim programı.zaten adam on dakikada çocuğa anlatır gibi anlattı olayı.Aman ilk profa takılmayın ,akp li milletvekili o ,bir saat boş boş konuştu,zaten branşı da deniz bilimleri değilmiş.İkinci prof dediğim adam.Onu dinleyin şiddetle tavsiye ederim.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ama illa fikir soruyorsan
    Süveyş kanalı açıldı ya
    Nooldu
    Kuzuldenizle Akdeniz heba mı oldu
    Dev tektonik hareketler
    Deniz kızı eftalya
    Ne değişti yani
    Herkez Sharm da şnorkelliyo
    Hayatından millette, gemicilerde memnun
    Hayda adama bunlar soruldu tüm cevapları verdi diyorum.Sen hala bilgi olmadan tartışalım diyorsun.Olayın bilgisi branşım olsa tartışırım da konuya uzağım.

Adamın dediği karadeniz marmara ve akdeniz deniz akımları ,tuzluluk seviyesi ve bu suların birbiriyle ilişkisi açısından benzersizdir diyor.Başka denizlerde yapılan simulasyonlar buraya uymaz diyor,adam hayatını bu işe vakfetmiş ,şimdi dediğini ben nasıl anlatayım sana sn moruk.Ver bir 20 dakikanı izleyiver işte.Biz bunları yazışana kadar izlemiştin bile.

7. erdoğan 2 gün önce onların cebelitarıkı varsa bizim niye olmasın diyor
    adam daha cebelitarığın doğal bir boğaz olduğunun farkında değil, sallıyor..

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Adamın dediği karadeniz marmara ve akdeniz deniz akımları ,tuzluluk seviyesi ve bu suların birbiriyle ilişkisi açısından benzersizdir diyor.Başka denizlerde yapılan simulasyonlar buraya uymaz diyor,adam hayatını bu işe vakfetmiş ,şimdi dediğini ben nasıl anlatayım sana sn moruk.Ver bir 20 dakikanı izleyiver işte.Biz bunları yazışana kadar izlemiştin bile.
    Tmm senin hatrına bakacam
    Sen deniz konusunda uzman bi abi ye benziyosun
    Tanıdık geldin bi an

Sayfa 303/999 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •