Sayfa 310/999 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Osmanlı maliyesi İpekyolu kapandığı için bozuldu demiyormuyduk....
    Şimdi 2.İpekyolu da kapanır bizim de maliyemiz bozulur diye mi endişeleniyoruz?

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    küfürden verse, 5 gün olacak,

azdan vermiş..
    S yerine nokta yazınca sorun yok değil mi küfürde ceza almıyorlar benim gördüğüm kadarıyla sadece yazı siliniyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Böyle angutların öğretim üyesi olduğu bir zamana denk gelmek, bunların raporları ile çevre felaketinin eşiğine kadar gelmek ne büyük bir talihsizlik.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ben bu işlerden anlamam. Ben yatırımcıyım.

Fakat ısrarla yazmamın sebebi şu Abdullah Çiftçi bir konuyu ısrarla gündeme getiriyorsa %99 ihtimalle doğru çıkar.

Bu adamı en az 10 senedir izliyorum takip ediyorum. Tahminlerinden tutmayanını görmedim!

Sosyal medyadan da kendisi çok eski yıllardaki tahminleri gerçekleşince tekrar yayınlıyor.

Süslü laflar edip kalabalık İngilizce konuşanlar gibi orataya lafı atmıyor.

Trump seçilecek diyor seçiliyor.

Türkiye Suriye’de tampon bölge kuracak diyor kuruluyor.

3. Köprüyü Çinliler alacak diye 2 sene önce yazdı Çinliler alıyor.

yani bunun gibi 1000 tane tahmini varsa hepsi de tuttu.

Sade bir vatandaş olarak forumdaşlarım da uyanık olsun bilgilensin diye yukarıdakileri paylaştım.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Osmanlı maliyesi İpekyolu kapandığı için bozuldu demiyormuyduk....
    Şimdi 2.İpekyolu da kapanır bizim de maliyemiz bozulur diye mi endişeleniyoruz?

7.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Değişen şeylerden biri bu,balıkçılık için aşırı avlanmadan sonraki en büyük tehlike,pirahana gibi, tüm deniz canlılarının düşmanı denizlerimizde hızla yayılıyor,yarın sen Bodrum'da yüzerken,denizden çıkınca bir bakmışsın,bir organ eksik.Yeterli mi?

https://www.youtube.com/watch?v=XbZ13hM5_JU
    Aynen bu balon balığı Antalya'da çok büyük bir tehlikenin habercisidir.
    Yıllardır kemerde çalışıyorum.bu sene çok şikayet aldik.
    Kanal İstanbul kadar tehlikelidir diyebilirim.
    Bir kaç yıla kalmaz turizmi bitme noktasına getirebilir

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Tekstil, Kimya ve Otomotiv sektörü her geçen gün küçülecek. Avrupaya ÇİN de üretilen ürünler hızlı trenle kısa sürede sevkedilecek. Biz de bu arada alt kademe operasyonel hizmet sektörü dışındaki alanlarda var olamacağız.

Çocuklarımız ÇİN lilerin ayak işlerini yapacaklar bundan sonra. Üretim sektörümüz tamamen çökecek!

Rotschild lerin bir kuşak bir yol projesi AQP sayesinde yolunda gidiyor ve sorunsuz devam ediyor. Rotschild lerin tek dünya devletine giden adımların birisi daha tamamlanmış oluyor. Matrix filmine adım adım yaklaşıyoruz.

1) Çinlilerin İstanbul istilası başlıyor. 4 koldan gayrimenkul sektöründe görüşmeler yapan Çinliler 100 bin doların altında evlerin vatandaşlık alabilmeleri için 250 bin dolar üzerinden fatura edilmesini istiyor.

2) Her türlü vergi yükünü karşılamaya hazır olduklarını ifade eden Çinlilerin amacı vatandaşlık. Böylece Türkiye'nin 250 bin dolara sattığı vatandaşlığı 150 bin dolar mertebesinde mal edecekler.

3) Amaçları her mahalleye bir Çin mağazası açmak. Sonrasında ise ticareti ele geçirmek. Aynı zamanda her mahallede bir dükkan ya da mağaza almak da planları arasında.

4) Gayrimenkul sektörüyle uydu kent kurmak için de görüşmeler yapan Çinliler ilk etapta 10 bin konutluk daha sonra ise 50 bin konutluk proje gerçekleştirmek istiyorlar.

5) Çinlilerin uzun vadeli hedefi İstanbul'da1 milyon, Türkiye genelinde ise en az 10 milyon nüfusa ulaşmak. Yeni İpek Yolu'nun geçtiği tüm kentler, İskenderun, Antalya, İzmir ve Trabzon gibi liman kentleri öncelikle tercihleri.

6) Çinlilerin araştırma yaptığı bir diğer konu ise finansal açıdan sıkıntıda olan inşaat şirketleri. Amaçları portföydeki ev, mağaza ve ofislerle birlikte şirketi komple satın almak.

7) Yüksek banka borcu olan şirketler Çinlilerin tekliflerine sıcak bakıyor. İkinci elde Çinlilere satmak için ev toplayan şirketler bile var.

8) Çinliler asıl istila operasyonunu arsa ve arazide yapacaklar. İstanbul, Trakya, Yeni İpekyolu'nun geçtiği kentlerde ve liman şehirlerinde buldukları arsa ve araziyi satın alacaklar.

9) Bu oyunun ikinci perdesi olacak. Soru şu: 250 bin dolara vatandaşlık verilen Çinliler 10 milyar dolar ile arazi toplarsa hangi kanunla bu engellenir? Türkiye'nin parsel parsel Çinlilere geçmesi seyir mi edilir?

10) Bin yılın en büyük istilası resmen başlıyor. Üstelik bu istilada hiç bir etik kural yok. Ticari kural hak getire. Bu konuda neler yapılabilir? Ne yapılması gerekiyor?

https://emlakkulisi.com/cinlilerden-...-teklif/624353
    Uygur Türklerine yaptıkları zulmü nasıl unutturacaklar?
    Gerçi milletimiz herşeyi çabuk unutuyor

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.ytd

Sayfa 310/999 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •