Sayfa 330/999 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Porsche kendi markasıyla tumofil üretmeye 1948 yılında başlamış.Ama tabi Mühendislerin mühendisi Ferdinand Porsche'nin 1900 yılında bu otomobili yaptığını sizden öğrendim.Sanirim seri üretim yapılmamış ve garaja çekilmiş.

Yeni nesil bataryalı tumofili bu yıl üretildi diye biliyorum.Almanya'da 80 bin euroymus.Buraya gelirse de 1-1.5 milyon tl yi bulur .Porsche taycan

işin dedikodusu o ka basit deyil
    merhum Adolf bey
    çağırır yanına
    Ferdinand gel buraya
    bi araba yap
    halk arabası olsun
    adı da öyle ossun
    sanı da
    der
    volk Halk
    wagen Araç
    Volkswagen
    o markayla imal
    Ferdinand arada kafa göstertir
    kaşınma oğul
    senin soyad la araç olmaz
    der
    hakkaniyet namına
    ama
    sonra savaş biter
    Ferdinand coşar
    bjk lı Les Ferdinand la beraber
    Porsche markalı araç dizayn imal ve bilmemnesi
    olayın özütü bu
    kuley gessing..
    Son düzenleme : Moruk; 27-12-2019 saat: 16:40.

2. Evet Hitler' in tumofil isteyip Ferdinand in yaptığını da biliyoruz.1000 marki geçmesin demiş.Ayrica fabrika kurarken Ford da yardim etmiş
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3. ilginç, ford, düşman tarafa yardım etmiş derken, fabrika savaş evveli kurulmuş o zaman, yoksa rüyanda görürdü yardımı. belki de savaş evveli hitler abd yi de yamulttu (kandırık etti yani) abi beraberiz felan dedi, yoksa ford niye yardım etsin. diğer tezatta, alman da o ka panzer yapıp ediyo mıçıkırık otomobil mi yapamamış. gülünç.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dün açıklanan rakam jestli rakam zaten.
    erdoğan benim elimde triink vardı, ortaya sürecek pot kalmadı zaten demiş..!!

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Adamlar haber7 vs den aldığı bilgi ile burada uluslararası ilişkiler analizi yapıyor.Libya da hafter in ordusu toplama ama işid den ve el nusradan adam isteyen trablusdaki müslolar meşru orduymuş.Hiç güleceğim yoktu. Suriye de tam tersini iddia edip esad gayri milli el nusra ve işidciler özgür suriye nin bilmem nesi diyordunuz. Bırakın bu işleri ihvan projesi çöktü, reisiniz uykudan uyanmak istemiyor sorun burada. Batı kaddafiyi çökertti de niye şimdi hafterin arkasına geçti çünkü trablusdaki barzolar kafa mafa kesme ayinleriyle güzel insanlık reklamı yapıyolardı.Baktı batı suriye deki olayla aynı cihatcıya güvenmediklerinden haftere yanaştılar.
    surıyedekı gıbı goc dalgası avrupayı vuracak dıye korktular mesele bu...

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Porsche kendi markasıyla tumofil üretmeye 1948 yılında başlamış.Ama tabi Mühendislerin mühendisi Ferdinand Porsche'nin 1900 yılında bu otomobili yaptığını sizden öğrendim.Sanirim seri üretim yapılmamış ve garaja çekilmiş.

Yeni nesil bataryalı tumofili bu yıl üretildi diye biliyorum.Almanya'da 80 bin euroymus.Buraya gelirse de 1-1.5 milyon tl yi bulur .Porsche taycan

Otomobil prototip değil, Lohner Porche markası altında 5 yıl imalatta kalmış.

Ferdinand Porche bir efsanedir, Tosbağa ve Tiger tankları onun tasarımıdır.

Son olarak Porche'nin adının yaşaması, yine kendi tasarımı efsane 911 modelinden gelmektedir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. bizim yerliler daha güzel...efsane olacaklar inşallah...

Osmanlıca bişey bulmak lazım marka olarak bu arabalar için...

Siz bu bunaga bakmayın, Henry Ford Hitler hayranı bir naziydi, Almanya Ford fabrikasının gelirini nazi partisine bağışlamıştı.

Aynı şekilde Hitlerde Ford hayranıymış, odasında Henry Ford'un resmi varmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 330/999 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •