Sayfa 336/999 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1210575505147207680

Yerli tumofilimiz -0- km. hızlan giderken...
    Ama gözlük kılıf yeri afili. Birde aracın HGS Sİ neyim yok onun için Osman gaziyi geçirtmediler mi? Yoksa itenler mi yoruldu?
    Bu yazdıklarımdan araç ortaya çıkınca utanmak istiyorum. Umarım utanırım.Son söz 40 yıldır bu sektördeyim,tamamen ütopik.

2. eğer fiyat yerli otoda merak ediliyorsa kesin bir acıklama yok ama bloombergde tanıtımı yapan sanayicilerden biri muadili suvlerden biraz ucuz şimdi olsa 190-220 bin bandında satılır dedi.Tabii bu duyum elimde kanıt filan yok.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Vakti zamanında kestirmek lazımmış, şimdi kestirenler para etmiyor!
    Eskiler daha kiymetli tabi.
    Şimdi kestirenler seansi 250 tl, kestirmeden devam edenler seansi 100 tl yani fazla para etmiyor.

Bandirmali, daha başarılı fuzeci gençlerde varmiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    para önemli diil ...

bu milli bir mesele.para en sonra gelir.

aynen Anadol gibi... gus serisi gibi...Hadi Devrim falan deyip de Bahçeli'nin hışmıni cekmeyelim üzerimize...

zaten alıcılar sen ben bizim oğlan ve de belediyeler...kapanın elinde kalacak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    25 Metre derinlik, Willys benim bildiğim kadarıylan Amerikan.
    Ne yalan söyleyeyim HİTLER deynosunun biliyordum. Bende bunu sizden öğrendim teşekkürler.
    Tarihçesi
    https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-...en-bugune-jeep

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Türkiye ilk füzesini 1962 yılında kendi olanaklarıyla imal etmişti. Fırlatılışı törenle yapıldı, başarılı oldu ancak bu füzeden bir daha da bahsedilmedi...
    Füze 1 metre 33 santimetre boyunda, 1 kilo 500 gram ağırlığındaydı. Üzerinde Türk bayrağı vardı.
    Yapılan füze deneme atışında 10.000 metre yükselip, kalktığı yerden yaklaşık 150-200 metre uzağa düştü.

Türkiye'nin ilk füzesi Marmara-1, 19 Eylül 1962’de İstanbul/Ümraniye’de fırlatıldı. Deneme atılışı yapılan ve başarılı olan füzenin yaratıcısı, Ermeni asıllı bir Türk vatandaşı olan Kirkor Divarcı’ydı. Projelerini İTÜ'ye onaylatan Divarcı yaptığı ilk prototipin finansmanını da nişanlısı ile birlikte üstlenmiş. Evlenmek için biriktirdikleri 400 TL ile bu füzeyi hayata geçirmiş, Türk Silahlı Kuvvetleri yetkililerine projesini sunan mucit TSK desteğiyle füzesini tamamlayıp uçurabilmiş.

Ancak nedeni anlaşılamayan bir şekilde evinde çıkan esrarengiz yangın sonucu tüm projeler kül oldu. Bu olaydan sonra kimse
    üzerine gitmede ve bahsetmedi. Konuyla ilgili yapılan araştırmaların olup olmadığı, polis araştırmalarının sonuçları bile açıklanmadı.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Vay anasina vede babasina...Yaw ne bahtsiz bir milletmisiz......Top ve muhimmat fabrikamiz havaya uctu...Ucak fabrikamiz makarna fabrikasina donusturuldu......Devrim arabasi projesi buhar oldu.

Korkarim bir gun dunyaya bir gok tasi carparsa oda tam kafamizin ustune gelecek...

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ne yalan söyleyeyim HİTLER deynosunun biliyordum. Bende bunu sizden öğrendim teşekkürler.
    Tarihçesi
    https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-...en-bugune-jeep

2. Dünya Savaşı filmlerinde görmüşsünüzdür, Alaman araçları böyleydi.

Yine bir Porche tasarımı "Kubelwagen" amfibisini de tasarlamış rahmetli.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 336/999 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •