Sayfa 340/999 ÝlkÝlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,713 - 2,720 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz V

1. Çin’in Uygur Bolgesi’nin Hotan, Kaþgar ve Aksu kentlerinde uretilen 984 ton ceviz Turkiye’ye geliyor. Yeni parti ceviz yuklu tren ise ocak sonu geliyor. Ýlk parti, Cin’in bir defada sevkettigi en buyuk miktarli ceviz ihracati anlamina geliyor.

Bu aptal AQP liler yine oyuna gelmisler.

Alýntý Originally Posted by sadecegrafik Yazýyý Oku
    Tekstil, Kimya ve Otomotiv sektörü her geçen gün küçülecek. Avrupaya ÇÝN de üretilen ürünler hýzlý trenle kýsa sürede sevkedilecek. Biz de bu arada alt kademe operasyonel hizmet sektörü dýþýndaki alanlarda var olamacaðýz.

Çocuklarýmýz ÇÝN lilerin ayak iþlerini yapacaklar bundan sonra. Üretim sektörümüz tamamen çökecek!

Rotschild lerin bir kuþak bir yol projesi AQP sayesinde yolunda gidiyor ve sorunsuz devam ediyor. Rotschild lerin tek dünya devletine giden adýmlarýn birisi daha tamamlanmýþ oluyor. Matrix filmine adým adým yaklaþýyoruz.

Flaþ!.. Üçüncü Köprü satýlýyor

Çin li konsorsiyum Üçüncü Köprü ile Avrasya Otoyol þirketlerinin yüzde 51’ini alacak. Öte yandan Ýtalyan Astaldi, Üçüncü Boðaz Köprüsü ve Marmara Otoyolu’ndaki hisselerinin IC Ýçtaþ Ýnþaata devri için Rekabet Kuruluna baþvuru yaptý. Kaynak:

https://www.abcgazetesi.com/flas-ucu...atiliyor-66087

Çin den Avrupa ya giden ilk yük treni Kapýkule de

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ortaya sanki yaþamsal önemde bir þeymiþ gibi bir hayal atýlýyor...

Gündem deðiþiyor.

Hayatýn gerçekleri örtülüyor.

Bizde sessiz sedasýz, ideolojisiz, Erdoðansýz bir þey yapýlmýyor ki..

Mercedes tüm atýlýmlarýný Merkelle mi yapýyor?

Trump olmadan ABD teknolojisi ilerlemiyor mu?

Mehter olmadan, gaz olmadan Japonya'da G.Kore'de Çin'de teknoloji geliþmiyor mu?

Biz ideolojisiz yapamýyormuþuz...

Çüþ derler adama...

3. Konuk olduðu canlý yayýnda yerli otomobille ilgili sorularý yanýtlayan TOGG CEO'su Mehmet Gürcan Karakaþ, "Bu otomobil bugün satýlýyor olsaydý fiyat aralýðý ne olurdu?" sorusuna "Fiyat vermek hem ticari anlamda doðru deðil. Hem de 2,5 sene sonrasý için mümkün de deðil" yanýtýný verdi.

4. Yanlýþa yanlýþ doðruya doðru demek lazým.
    Herþeye yanlýþ yada herþeye doðru diyenler ayný kafada insanlardýr. Hükümetin her icraatýný koþulsuz þartsýz destekleyen neyse, reddeden de aynýsýdýr. Ýstanbulda yönetim deðiþti, bazý atamalar yapýldý, sözcü-odatv "bu kiþi akp sempatizaný, þu kiþi zamanýnda böyle mesajlar atmýþ, ihale akp ye yakýn firmaya verildi" gibi haberler yaptý. Kardeþim siz zamanýnda bu iþlere karþý deðil miydiniz; dünya görüþü yaþam þekline bakýlmaksýzýn liyakat demediniz mi??? Demek ki mesele hala saðcýlýk ve solculuk. Saðcýsý geldi saðcýlar yesin, solcusu geldi solcular yesin. Ne diyelim afiyet olsun..

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Ýstanbul
    Gönderi
    11,760
    Ýmali sürece dayalý tüm teknolojik ürünlerin yeni modellerinde en az4-5 yýl geçmiþi yaþarýz. Bir otomobil firmasýnýn 2025 modeli için çalýþmalar bu günden baþlar.
    Düzcede otocam fitil ve çýta üreten standard profile seri üretim için makina üretirken 2008 yýlýnda 2010 model doblo arka kapý kapý fitil makinasý ürerttik. Düþünün ki üretilen nihayi þeklinin ortaya çýkmasý da bir süreçtir.
    iki yýlda sýfýdan araç üretmek eþyanýn tabiyatýna aykýrýdýr.en az 10 yýllýk bir süreç gerekir.
    Benim inanmazlýðým bunadýr.Vatan millet edebiyatý yapýp insanlara laf söyleyeceðinize biraz politikayý býrakýp gözünüzü açýn.
    40 YILDIR bu sektörün içindeyim diyorum,birþey biliyorum ki yazýyorum. Siz sektörün neresindesiniz?
    Reha bey dün TOE yazdý hiç adýný sanýný duydunuz mu bilmem. Ýmperial diye bir model üretirdi.Bildiðim kadarýyla Tuzlada ki fabrikayý Uzan lara satmýþlardý. En son gittiðimde ÞÝÞLÝ belediyesine elektrik direklerine asýlan sarý renkli çöp kutularý üretiyorlardý.
    Devrim oto deniyor da.
    TOE;AÇILIMI Türk Otomotiv Endüstrisi. Zaten kapatan da CHP ÝDÝ.

Alýntý Originally Posted by nikrece Yazýyý Oku
    Reha bey dün TOE yazdý hiç adýný sanýný duydunuz mu bilmem. Ýmperial diye bir model üretirdi.Bildiðim kadarýyla Tuzlada ki fabrikayý Uzan lara satmýþlardý. En son gittiðimde ÞÝÞLÝ belediyesine elektrik direklerine asýlan sarý renkli çöp kutularý üretiyorlardý.
    Devrim oto deniyor da.
    TOE;AÇILIMI Türk Otomotiv Endüstrisi. Zaten kapatan da CHP ÝDÝ.

Ben bu yýllarda, CeHaPe ilen kapanma baðlantýsýný çözemedim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Ýstanbul
    Gönderi
    11,760
    Yazýnýn sonunu tamamlayayým Depo oldu.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet