Sayfa 350/999 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Muhim olan sen paraya ulaşım kanallarına kon başkasının konmasını otomatik engelliyon zate
    Sıfırdan marka oluşturayım derken Çok bekliyon
    Geçti dünyanın o devri
    Gerekse gir dolu namzet şirketinle o sınırlardan içeri TOKİ moki ile kafayı sok gerisi gelir zaten
    O piller uzun ömürlü değil eskisin bi sonra oem parça diye satarsın gene pil i o hep lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,809
    Bakın ben hiç değinilmeyen bir konuyu hatırlatayım. Özdemir SABANCI süyikasta uğramıştır. Bu işlerin altından taşı kaldırdığınızda yüzlerce engel çıkar. Bu sadece ülkemize mahsus değildir. Daha öncede yazdım birleşik kaplar teorisi. Keza bu ülkede ben fırın açacağım de ,bak bakalım başına neler geliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Taktınız kafayı ihtiyara bazen saçmalasa da kafası çalışıyor. Gerçi bu cümlede ki kalıbı bir yerlerden hatırlıyorum ama,en azından saygılı kimseye laf ettiğini görmedim,aynı yolun yolcusuyuz en azından,biraz müsamaha gerekir diye düşünüyorum.Sağlıklı kalın.Sevgiler,saygılar.
    Ya ihtiyar 49 yaşında simsiyah saçlı göbekte 2 parmak Türk kası
    Kafa normal ama dünya ticareti nasıl dönüyo bilirim
    Adam istesin bi telefon sana pil aldırmaz gene yaya kalın
    Bendende iyi akşamlar

1 KW lityum batarya fiyatını bulamadım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ya ihtiyar 49 yaşında simsiyah saçlı göbekte 2 parmak Türk kası
    Kafa normal ama dünya ticareti nasıl dönüyo bilirim
    Adam istesin bi telefon sana pil aldırmaz gene yaya kalın
    Bendende iyi akşamlar
    Ben pil aldırmamasından korkmuyorum, ilk başta pile ucuz fiyat verip devletin pil konusundaki yatırımlara eğilmemesini sağlamasından korkuyorum. Geri dönülemez noktaya gelindiğinde bugünkü petrol bağımlılığı gibi bir sürece girilebilir.

Bir ara Avrupa Türkiye'ye paslanmaz çelik somun ve civataların kilogramını ham işlenmemiş paslanmaz çelik kütükten daha düşük fiyata satıyordu. Amaçları bu ürünlerin kendi ülkelerinde üretilmesi ve kendi işçilerinin refah sağlamasıydı.

Buna benzer bir süreç tekrarlanırsa üzülürüm.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Taktınız kafayı ihtiyara bazen saçmalasa da kafası çalışıyor. Gerçi bu cümlede ki kalıbı bir yerlerden hatırlıyorum ama,en azından saygılı kimseye laf ettiğini görmedim,aynı yolun yolcusuyuz en azından,biraz müsamaha gerekir diye düşünüyorum.Sağlıklı kalın.Sevgiler,saygılar.
    Sacmalamadigi müddetçe sorun yok, G. Amed abi varkene gözüme bu kadar takılmıyordu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

lityum pillerden bahsetdilmiş .daha oncede burda bahsettigim hidrojen bazlı piller ana maddesi bor olan bu pillerin geliştirilmesinde uzun yıllardır çalısılıyor ama gel görki bu piller üzerinde çalısan bir avrupa ulkesi bir depo ıle 800 km gidebılıyor ve depo dolum suresi benzin deposunu doldurdugun süre kadar. Bunun üzerinde bir çalısma yapsalardı araba olsun kamyon olsun deniz araçları olsun temiz ve ucuz bir yakıt ile enerji sorunumuz hal olurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=R2WKncaE808

https://www.youtube.com/watch?v=Z863sTZwxR0

Sayfa 350/999 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •