Sayfa 352/999 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Kesinlikle montaj, parkta gidiyor arac.
    dış cekımıde var montaj degil. yazılımla alakalı bir durumdur bence

ama tekrar izledim dıs cekım olan izledigim bu degil..ayrıca son sanıyelerde arkadan cep telefonu ile ceken kısının cep telefonundakı goruntu ile ana cekımdekı goruntu aynı degil direksiyon acıları farklı

2.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Elektirikli süpurge üretim mantıgı ile araba üretecez buyuk ıhtımal parcalar dısardan gelecek monte edılecek
    Bu elektrikli süpürge için problem yaratmaz ama elektrikli otomobil için ciddi bir problem olabilir.

Türkiye'de 200-300.000TL aralığındaki araçların satış adedi toplam satışın %10'unu dahi bulmaz diye düşünüyorum.

Bu dengede yerli elektrikli otomobil pazarda kendine yer açamaz , bu da bütün emeklerin boşa gitmesi demek.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Kesinlikle montaj, parkta gidiyor arac.
    Yok park da değil,uzaktan Osman Gazi gözüküyor. Tahminen Dilovası sırtlarından yanyol üzerinden yokuş aşağı itekliyorlar.
    Dip not:otomatik araçlar P yani park konumunda 1 milim ilerlemez, N nötürde ilerler. Not olarak kalsın.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Yok park da değil,uzaktan Osman Gazi gözüküyor. Tahminen Dilovası sırtlarından yanyol üzerinden yokuş aşağı itekliyorlar.
    Dip not:otomatik araçlar P yani park konumunda 1 milim ilerlemez, N nötürde ilerler. Not olarak kalsın.
    41 sn de videoyu durun telefondakı ve ana sahnedekı dıreksıyondakı el acılarına bakın

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu elektrikli süpürge için problem yaratmaz ama elektrikli otomobil için ciddi bir problem olabilir.

Türkiye'de 200-300.000TL aralığındaki araçların satış adedi toplam satışın %10'unu dahi bulmaz diye düşünüyorum.

Bu dengede yerli elektrikli otomobil pazarda kendine yer açamaz , bu da bütün emeklerin boşa gitmesi demek.
    Gösterdikleri araba tam bir kopya..pek emek harcanmamış gibi..Dizaynırcı bır tane cızmıs 3-4 kısıye kakalamıs aynı cızımlerı

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Dünyada lityum batarya fiyatları ne kadar, sağlıklı bir veri bulamadim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bunlar elektronik park frenlidir, kamyonlan itsen kızaklar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dünyada lityum batarya fiyatları ne kadar, sağlıklı bir veri bulamadim.
    Boş ver lityumu,gümüş al,geçen biri yazıyordu.

Sayfa 352/999 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •