Sayfa 359/999 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Bunu unutmuşum teşekkürler, adam 2.5 milyar sterlinlik harcama yapmış rantabl görmemiş ve vazgeçmiş, korkunç rakam.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bunu unutmuşum teşekkürler, adam 2.5 milyar sterlinlik harcama yapmış rantabl görmemiş ve vazgeçmiş, korkunç rakam.
    Aşağıdakini de ekleyeyim tam olsun
    Bu işten bi cacık olmaz. Sadece Ethem'i zengin eder, bol bol seçim malzemesi yaparız. Rakamlara dikiz.

İki yıldır kimseye kakalayamadıkları prototip bizde iyi bir seçim ve tüm rezaletlerin üzerini kapatma malzemesi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    harcama 2.5 milyar sterlin değil vazeçilen yatırım tutarı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Altyapının sağlam olduğuna suphemiz yok zira sacmaladiginda ona sahip çıkacak çakma nikler edinmeyi akıl etmiş ama bmw i8'in elektrik modunda hantal oldugunu ,120 km hızı geçemediğini, tem'de haci murolarin bile solladigi bir araba oldugunu akil edememis mesela. Arabayi yikarken sahibine sormayi akil etseydi bari
    Bi an yalnışmı okudum dedim?AMA bunu yazmış, Bir hata olmasın?
     Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    bmw i8 roadster varken neden başka elektrikli arabaya bineyim onu anlayamadım ? tesla çok sağlam güvenli tamam da , tasarımını sevmiyorum... ayrıca kızlar teslayı görünce vay hem çevreci hem de yakışıklı seksi ve sempatik şey diye yüzünü çevirip bakmıyor bile.. arabanın testesteronu yok , bana uymaz...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben atölyeye gideyim, başka süper bir fikir gelmeyecek gibim.

Zaten Androidin bir gözü burada, hayretmez artık burası.
    İş sonunda kendi arabanı kendin yapa dönecekse
    https://tr.aliexpress.com/item/32856...chweb201603_55

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Şimdi ,efendim horoza sormuşlar, civciv yumurtadan mı tavuktan mı çıkar diye? Ben işime bakarım demiş. AYNEN ÖYLE. Beş şey yazdım gün boyunca anlayana.
    doların 2 sene buralarda takılacağına dair öngörüyü neye dayandırıyorsunuz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    İYİMİ klavye bozuldu. Her keze iyi geceler,bu son geyik, özelden mesajlar geliyor, bir günde herkesi dost yapamam, ama aynı yolda yürüyenleri kırmayalım.İyi geceler.

8.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    dolar başlığında dolar haricinde yazanın,klavyesi kırılsın,pc pili bitsin,telefonunun kotası dolsun. Bu yazıda son olsun.
    DİP NOT:6 AY ÖNCE dolar 5-5,5 dolaşır demiştim,5,5-6 arası dolaştı. ŞİMDİ DİYORUM Kİ en az 2 sene bu aralarda kalırız.
    Telefonum kotasız,klavyem halihazırda kırık.2 sene ne yapacak bu insanlar? Bir film koyun bari çekirdek çıtlatıp seyredelim.

Sayfa 359/999 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •