Sayfa 388/999 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Her yıl sınavlara1.200.000-1.500.000 arasında öğrenci girer. 2010-2015 yılları arasında sınav sorularını çaldıranlara siper olanlar, bunca insanın hak kaybı karşısında ne yapmayı düşünüyor.
    Var mı bir cevabınız eyyyy troller. Bunca insanın hak kaybının vebali var üzerinizde.
    Hiç düşündünüz mü nasıl ödeyeceğiz diye?

2. Ne duyarsız toplum olmuşuz koltuk değneği ile toplu taşımaya biniyorum kimse yer vermiyor .

hadi beni bırak kucağında bebeği olan kadın iki durak gittikten sonra birisi söylenince yer veriyorlar .

Millet neden bu kadar vurdumduymaz anlamıyorum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ne duyarsız toplum olmuşuz koltuk değneği ile toplu taşımaya biniyorum kimse yer vermiyor .

hadi beni bırak kucağında bebeği olan kadın iki durak gittikten sonra birisi söylenince yer veriyorlar .

Geçmiş olsun üstad.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Her yıl sınavlara1.200.000-1.500.000 arasında öğrenci girer. 2010-2015 yılları arasında sınav sorularını çaldıranlara siper olanlar, bunca insanın hak kaybı karşısında ne yapmayı düşünüyor.
    Var mı bir cevabınız eyyyy troller. Bunca insanın hak kaybının vebali var üzerinizde.
    Hiç düşündünüz mü nasıl ödeyeceğiz diye?
    tabii bizzat o troller soruları çalarak bir yerlere gelmemişlerse. akpli şentop mesela çocugu 100 netle türkiye 1.ncisiydi sahi bu cocuk sonra ne oldu.Bu zekayla harward, yale filan almıştır adamı.

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ne duyarsız toplum olmuşuz koltuk değneği ile toplu taşımaya biniyorum kimse yer vermiyor .

Bir de uyuma numarası yapanlar var.
    Direkt yanına gidip yer isteyeceksiniz başka yolu yok. Kendi utansın. Utanma duygusu varsa tabi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bu İstanbul'da geçen otobüs tabelaları gördüm bilmem ne SK bilmem ne BK.
    Sübliminal mesajlar var.
    Derhal değiştirilmeli töbe töbe.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Kanal İstanbul'un ne projesi olduğunu öğrenmek isteyen troller, ÇED raporu 6. Bölüm 155. sayfayı iyi okusun.
    Çanakkale boğazında açılmasını önerdikleri kanal, ne bok yemek oluyor.

Sayfa 388/999 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •