Sayfa 396/999 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    İkinci 11 Eylül loading..
    Sen cidden 11 eylul un abd nin izni disinda planlandiginimi zannediyorsun?

2. Damat'a para lazımdır diye erkenden MTV yi yatırayım dedim internetten,illa ki Devlet Bankası kullanmak lazımmış

Eğer bu bademleri tanıdıysam (ki tanıdığımı düşünüyorum) kanalizasyonun ihalesini yapar, bir iki kazma kürek vururlar, arsaların bir kısmını okkalı rakamlardan pazarlarlar. Bize kalan ise harcanan tonlarca parayı ödemek olur. Abuk subuk sayfalardan paylaşım yapan kütleler ve katalitikler de sevinir. Proje müsveddesi olası bir iktidar değişikliğinde durdurulur, durduranlar, asrın proje rezaletini durdurdukları için yandaş yalamalar tarafından vatan haini ilan edilirler.
    Ülkeyi boşuna cahil bırakmadı bu ........ler.
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Kanal yapcaz yıllık 100 milyar dolar kazanıp 2 senede borcu sıfırlayacağız sn JAS

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ne duyarsız toplum olmuşuz koltuk değneği ile toplu taşımaya biniyorum kimse yer vermiyor .

hadi beni bırak kucağında bebeği olan kadın iki durak gittikten sonra birisi söylenince yer veriyorlar .

Millet neden bu kadar vurdumduymaz anlamıyorum
    Bir nazar duası alalım sayın Pscyokinesis, Porsalar düşüşlerine dair..

Geçmiş olsun by the way..

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Bir nazar duası alalım sayın Pscyokinesis, Porsalar düşüşlerine dair..

Geçmiş olsun by the way..
    Arkadaşlar elbet bana ne,elbet haddim değil,ama geçmiş olsun by the way olur mu sizce.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elbet bana ne,elbet haddim değil,ama geçmiş olsun by the way olur mu sizce.
    Şöyle ki, demin okudum haberim oldu ve iletimin sonuna anca ekledim değneği falan duyunca..

Neden olmasın arkadaş ?.

Yani neden böyle bile düşündünüz bayım ?.. Mevzuyu bile bilemedim de..

Şundan dolayı bu konuya takıntılıyım.Oktay sinanoğlu hocanın videoları var emperyalizmin bir ülkeyi ele geçirmek için kullandığı en büyük silah dildir diyor.Kendi dilinde bilim olmazsa genelde bilimde gelişemiyormuşsun.Beyin kendi dilinde buluş falan yapmaya daha yatkınmış.Bunla ilgili pek çok çalışma varmış.Bakmayın bizden çıkıp amerikada falan buluş yapan türklere,onlar zaten dahi olduklarından o işleri beceriyorlar,onlar 20 ayrı dilde buluş yapabilirler.Genel kural insan beyni ana dilinde düşünmeye yatkınmış.

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Şöyle ki, demin okudum haberim oldu ve iletimin sonuna anca ekledim değneği falan duyunca..

Neden olmasın arkadaş ?.

Yani neden böyle bile düşündünüz bayım ?.. Mevzuyu bile bilemedim de..
    Sn consensus türkçe kullanımı konusunda bazı hassasiyetlerim varda ondan ,yoksa elbet siz isterseniz ve uygun görürseniz doğru bulursanız kullanın ,ondan haddim değil diye ekledim zaten.

Sayfa 396/999 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •