Sayfa 401/999 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Tarih tekerrür ilişkisi çok gıcık. Acaba tarihte olanlar insanoğlunun bilinçaltını şekillendirerek mi tekerrür ediyor yoksa tarihi unutarak eski yaptıklarının aynısını yaptığı için mi? Eskiden mi ruh hastası daha fazlaydı yoksa şimdi mi?
    1. Dünya savaşı Franz Ferdinand suikastinden 1 ay sonra çıktı.Bu suikast dünya savaşı çıkaracak kadar büyük bir olay değildi ancak suikastin ardından Rusya ve Almanya'nın hamleleri ile savaş başladı.3 gün sonra da 141 yıldır çalışan Londra borsası kapatıldı.Osmanlı'nın sonunu getiren bu savaşa girişini geliştiren olaylar silsilesinin ise Trablusgarb savaşı ile başladı.

2. Libya tezkeresinin Meclis'ten geçmesinin ardından Suudi Arabistan yönetiminden kınama mesajı geldi. Yönetim, "Bu karar bir Arap ülkesinin iç işlerine karışmak anlamına geliyor ve uluslararası prensipleri ve anlaşmalara karşı geliyor" açıklamasında bulundu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Libya tezkeresinin Meclis'ten geçmesinin ardından Suudi Arabistan yönetiminden kınama mesajı geldi. Yönetim, "Bu karar bir Arap ülkesinin iç işlerine karışmak anlamına geliyor ve uluslararası prensipleri ve anlaşmalara karşı geliyor" açıklamasında bulundu.
    Sanırsın tüm Araplar can ciğer kuzu sarması...Suudlarin can düşmanı sanırsın Eskimolar...Ha bu arada açıklamanin özüne fazla bir itirazım da yok hani...

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Libya tezkeresinin Meclis'ten geçmesinin ardından Suudi Arabistan yönetiminden kınama mesajı geldi. Yönetim, "Bu karar bir Arap ülkesinin iç işlerine karışmak anlamına geliyor ve uluslararası prensipleri ve anlaşmalara karşı geliyor" açıklamasında bulundu.
    Kendilerinin Yemen’de yaptığı neymiş ki?

Yanlış olanı örnek göstererek kendi yaptığının doğru olduğunu ispatlama çabası çok yanlış.
    Çünkü yanlış, örnek olamaz.

6. Son dakika: ABD Başkanı Donald Trump'ın İran'a yönelik tehditlerine, Genelkurmay Başkanı Muhammed Bakıri'den yanıt gecikmedi. Bakıri, "ABD Tahran'la askeri çatışmaya girecek cesaretten yoksun" dedi.

Çok sert. Hatta Ivana Sert.

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Doğalgaz faturası da indirim marketleri gibi fatura yollamış .

199 tl çıktı 200 olsa ne yapacaktım bilemiyorum

Yer İstanbul .

Dün fatura geldi 199 tl .

Evde atlet şort tşörtle oturuyorum.

Salonun altı apartman girişi genelde oturduğum en büyük oda olduğu için üst ve alt kat kapalı tutuyor orayı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Doğalgaz faturası da indirim marketleri gibi fatura yollamış .

199 tl çıktı 200 olsa ne yapacaktım bilemiyorum

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Yer neresi sıcak bir yer sanırım kış boyu bundan daha yüksek fatura gelmez sanırım.

Sayfa 401/999 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •